Ruošiasi dvigubai išaugsiantiems e. parduotuvės „Rimi.lt“ užsakymams

2020 m. Gruodis 11 d.
Lapkritį e. parduotuvės „Rimi.lt“ pardavimai, lyginant su spaliu, augo apie 80 proc.

Efektyviai vykdyti dėl šalyje paskelbto karantino sparčiai augantį užsakymų skaičių „Rimi.lt“ leidžia investicijos į automobilių parką, komandos augimas bei diegiamos naujos paslaugos pirkėjams. Nuo šiandien e. parduotuvėje apsiperkantys juridiniai asmenys turi galimybę užsiregistruoti ir iš karto gauti sąskaitas-faktūras už įsigytus pirkinius.

Atsiimti prekes patys renkasi 1 iš 7 e. parduotuvės pirkėjų

„Pradėję veiklą kartu su pirmojo karantino pradžia, labai gerai suprantame, kaip svarbu būti pasiruošus netradicinėms situacijoms. Atitinkamai, iš karto, kiek leido galimybės, didinome pajėgumus – vien nuo rudens pradžios e. parduotuvės automobilių parką išplėtėme 50 proc. Naujais „Rimi.lt“ automobiliais prekes į namus pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Palangoje. Taip pat, lyginant su rugsėjo pradžia, e. parduotuvės kolektyvą padidinome beveik dvigubai – daugiausia naujų darbuotojų priėmėme į kurjerių ir prekių surinkėjų pareigas“, – sako „Rimi Lietuva“ e. komercijos formato direktorius Vaidas Lukoševičius.

Daugiau darbuotojų prekių surinkėjų pareigoms reikėjo atidarius naujus prekių atsiėmimo automobiliais punktus Vilniuje. „Jei iki rudens atsiimti prekes patys rinkdavosi 1 iš 10 mūsų e. parduotuvės pirkėjų, dabar šis santykis yra 1 iš 7. Bendrai, nusprendusiųjų prekes atsiimti tam skirtuose punktuose skaičius, lyginant su rugsėjo pradžia, augo dvigubai“, – sako Vaidas Lukoševičius. Pasak jo, šį prekių atsiėmimo būdą pirkėjai renkasi tuomet, kai automobiliu vykstama iš darbo ar į namus ir kai nėra galimybės ar nepatogu laukti kurjerio atvykstant į namus. „Taip pat šį prekių atsiėmimo būdą pirmojo karantino metu rinkdavosi tie pirkėjai, kurie norėjo prekes gauti greičiau, nei apsiperkant būdavo laisvo laiko pristatymams į namus. Padidinus pajėgumus, pristatymą į namus „Rimi.lt“ pirkėjai gali pasirinkti jau kitai darbo dienai“, – sako „Rimi Lietuva“ e. komercijos formato direktorius.

Galimybė juridiniams asmenims iš karto gauti sąskaitos-faktūras

Pastarųjų mėnesių „Rimi.lt“ duomenimis, auga tiek į namus, tiek atsiėmimui tam skirtuose punktuose užsisakančių pirkėjų krepšelis. „Pirkinių krepšelis tolygiai didėja nuo rudens. Pirkėjai internetu įsigyja tiek maisto produktus kasdieniam šeimos stalui, tiek buitinių prekių. Gruodį, be abejo, jį papildys ir šventėms, dovanoms skirtos prekės. Atsižvelgiant į dabartinę situaciją, kai rekomenduojama vengti nereikalingų kontaktų, o pasiruošimas šventėms jau prasidėjęs, kai kurių prekių, pavyzdžiui, knygų, asortimentas „Rimi.lt“ parduotuvėje suformuotas panašus kaip didesnio formato „Rimi“ prekybos centre“, – sako Vaidas Lukoševičius. Jis prognozuoja, kad „Rimi.lt“ pardavimai gruodį, lyginant su lapkričiu, augs dar apie 50 proc., o šventiniu periodu – dvigubai.  

„Rimi.lt“ pirkėjų skaičių turėtų papildyti ir juridiniai asmenys, kurie nuo šiol užsiregistravę iš karto gali gauti sąskaitas-faktūras už įsigytus pirkinius. Pasak „Rimi Lietuva“ e. komercijos vadovo, nors antrojo karantino metu dauguma įmonių darbus perkėlė į namus, pirkiniai internetu tampa priemone palaikyti kolegas, paskatinti darbuotojus. Užsisakyti prekių pristatymą į namus gali „Rimi.lt“ pirkėjai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Palangoje. Šiuose miestuose taip pat veikia prekių atsiėmimo punktai, tarp kurių Vilniuje, šalia „Rimi“ Šiaurės miestelyje ir Kedrų  gatvėje bei prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ – prekių atsiėmimo automobiliu punktai. Čia atvykusiems pirkėjams įsigytus pirkinius atneša ir automobilio bagažinėje ar ant galinės sėdinės be jokio tiesioginio kontakto palieka parduotuvės darbuotojai.


Populiarūs straipsniai