„Rimi.lt“ pradeda prekių pristatymą į namus Šiauliuose

2020 m. Birželis 08 d.
Prieš ne pilną mėnesį pradėjusi veikti Šiauliuose, šią savaitę e. parduotuvė „Rimi.lt“ šiame Lietuvos mieste pradeda teikti prekių pristatymo į namus paslaugą.

„Rimi.lt“ – pirmoji prekybos tinklo e. parduotuvė, pristatysianti prekes į namus Šiauliuose. Tyrimo duomenimis, miesto gyventojai tokią paslaugą labiausiai vertina dėl galimybės ramiai susiplanuoti pirkinius: daugiau laiko skirti prekių pasirinkimui, įvertinti jų kainas, apžvelgti produktų poreikį namuose.

Pirmoji prekybos tinklo e. parduotuvė teiks prekių pristatymo į namus paslaugą Šiauliuose

„Pristatymo į namus paslauga buvo ir išlieka pati paklausiausia tarp e. parduotuvių teikiamų prekių atsiėmimo būdų. Tai lemia jos suteikiama galimybė apsipirkti neišeinant iš namų, padaryti tai greitai, kai trūkta laiko arba kai norima ramiai susiplanuoti pirkinius. Šiauliečiai, kaip parodė gyventojų apklausa, tai vertina labiausiai“, – sako „Rimi Lietuva“ e. komercijos formato direktorius Vaidas Lukoševičius. „Rimi Lietuva“ užsakymu metų pradžioje atlikta reprezentatyvi apklausa atskleidė, kad 14 proc. Šiaulių miesto gyventojų, kaip pagrindinę priežastį pirkti maisto ir kasdienio vartojimo prekes internetu, o ne fizinėje parduotuvėje, įvardijo galimybę daugiau laiko skirti prekių pasirinkimui, įvertinti jų kainas, apžvelgti produktų poreikį. Šiek tiek mažiau, 11 proc., šiauliečių, kaip motyvą pirkti internetu, nurodo didelį užimtumą bei laiko trūkumą ir beveik kas dešimtas, 9 proc., negalėjimą išeiti iš namų.

„Šias svarbiausias priežastis rinktis apsipirkimą e. parduotuvėje per pastaruosius mėnesius, kai šalis gyveno karantino sąlygomis, papildė ir saugumo poreikis. Pristatymo į namus paslauga jį pilnai išpildo, nes pirkėjui nereikia išeiti iš saugios namų aplinkos, susitikti su svetimais žmonėmis. Užsakant prekes internetu ir nurodžius pageidavimą, kad jos būtų pristatytos be tiesioginio kontakto, mūsų kurjeriai jas palieka pirkėjams prie durų“, – sako „Rimi Lietuva“ e. komercijos formato direktorius. Pasak Vaido Lukoševičiaus, saugumą „Rimi.lt“ užtikrina ir įsigytas prekes pristatydama nuosavu transportu – jo švara ir higiena įmonės kurjeriai rūpinasi sustiprintu režimu.

Prekių pristatymo į namus paslauga per tris mėnesius – trijuose miestuose

Šiauliai – trečiasis šalies miestas, kuriame e. parduotuvė „Rimi.lt“ teikia pristatymo į namus paslaugą. Praėjusią savaitę ji pradėta teikti ir dalyje Kauno miesto teritorijos, Vilniuje teikiama nuo pat „Rimi.lt“ veiklos pradžios kovo mėnesį. Visuose trijuose miestuose teritorija, kurioje pristatomos internetu įsigytos prekės, nuolat plečiama, taip pat ruošiamasi šios paslaugos startui Klaipėdoje. Visuose keturiuose miestuose perkantys internetu turi galimybę taip pat saugiai įsigytas prekes patys atsiimti tam skirtuose punktuose.

Sostinėje Vilniuje taip pat veikia prekių atsiėmimo punktas „Rimi Drive“, kuriame pirkinius galima atsiimti neišlipant iš automobilio – supakuotas prekes atneša ir saugiai, be tiesioginio kontakto, į jo bagažinę ar ant galinės sėdinės padeda e. parduotuvės darbuotojas. Kurį prekių atsiėmimo būdą pasirinkti, „Rimi.lt“ pirkėjai gali spręsti suformavę minimalų, 10 Eur vertės, krepšelį, o jam  prekes rinktis iš daugiau nei 10 000 prekių asortimento.


Populiarūs straipsniai