„Rimi.lt“ plečia prekių atsiėmimo punktų tinklą ir žengia į Šiaulius

2020 m. Gegužė 11 d.
Plėsdama internetu įsigytų prekių atsiėmimo punktų tinklą, e. parduotuvė „Rimi.lt“ žengia į Šiaulius.

Nuo šiandien šiauliečiai, įsigiję prekių internetu, galės jas atsiimti prekybos centre „Saulės miestas“ ir Šiaulių Dainų rajone esančiame prekybos centre „Rimi“. Daugiau prekių atsiėmimo punktų, kaip sąlygą, palengvinančią apsipirkimą internetu, nurodė ir pirkėjai, dalyvavę balandžio pabaigoje „Rimi“ užsakymu vykdytoje apklausoje.

Karantino metu dažniau internetu perka kas ketvirtas šalies gyventojas

„Kartu su šalyje paskelbtu karantinu atidarę e. parduotuvę, stebime kintančius pirkėjų įpročius. Kas ketvirtas šalies gyventojas teigia, kad karantino metu dažniau perka internetu, o net du iš trijų taip darančių – kad taip elgsis ir ateityje. Tai patvirtina, kad mūsų sprendimas atidaryti e. parduotuvę anksčiau nei planavome ir suteikti galimybę pirma vilniečiams, po to – kauniečiams, saugiai apsipirkti internetu buvo teisingas bei drąsina sparčiau vykdyti plėtros planus“, – sako „Rimi Lietuva“ e. komercijos formato direktorius Vaidas Lukoševičius.

Pasak jo, pagrindinis prekių atsiėmimo punktų privalumas tas, jog atsiimti pirkinius galima patogiu metu, pakeliui tarp reikalų, pavyzdžiui, vykstant iš darbo į namus ar grįžtant po savaitgalio išvykos. „Šiuo metu, kai apsilankymams parduotuvėse taikomi tam tikri ribojimai, lankantis jose norisi užtrukti kuo trumpiau. Užsisakius prekes e. parduotuvėje ir pasirinkus atsiėmimą vienoje iš tam skirtų vietų prekybos centruose, apsilankymas juose užtrunka vos kelias minutes“, – sako V. Lukoševičius

Prekių pristatymas ar atsiėmimas – be kontakto su personalu

„Rimi.lt“ prekių atsiėmimo punktai prieš dvi savaites atidaryti Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ bei pirkinių centre „Savas“, taip pat – balandžio pradžioje Vilniuje, prekybos slėnyje „Nordika“. Nuo e. parduotuvės veiklos pradžios kovo mėnesio viduryje, prekių atsiėmimo punktai veikia sostinės prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ bei „Rimi“ prekybos centre, Kedrų gatvėje. Vilniečiai įsigytas prekes gali atsiimti ir „Rimi Drive“, veikiančiame prie „Rimi“ prekybos centro Šiaurės miestelyje. Čia, atvykus automobiliu, tiesiai į jį, be jokio kontakto, prekes atneša e. parduotuvės darbuotojai.

Pirkėjai, pasirenkantys atsiimti prekes patys tam skirtuose punktuose prekybos centruose ar automobiliu „Rimi Drive“, kaip ir užsakantys prekių pristatymą nurodytu adresu, šiuo metu turi galimybę rinktis iš didesnio nei 10 000 prekių apimančio asortimento, o atsiskaityti už pirkinius per e. bankininkystę ar mokėjimo kortele ir taip išvengti nereikalingo kontakto. Pageidavimą, kad prekės būtų pristatytos be tiesioginio kontakto su parduotuvės darbuotoju ar kurjeriu, pirkėjai gali nurodyti komentarų skiltyje pateikdami užsakymą.


Populiarūs straipsniai