RIMI vėl buria komandą Danske Bank Vilniaus maratono bėgimui

2013 m. Liepa 26 d.

Jubiliejiniame 10-ajame Danske Bank Vilniaus maratone mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ ir vėl burs sporto fanus bėgimui kartu. Antrus metus iš eilės RIMI yra vienas pagrindinių renginio rėmėjų ir skatina visus darbuotojus bei pirkėjus jungtis prie „RIMI Šeima“ komandos, Vilniaus maratono bėgimui.

„Propaguojame sveiką gyvenseną, tad nedvejodami prisijungėme prie šio renginio ir šiemet. Tai šaunus renginys, savo trasų įvairove bei pasirinkimu pritraukiantis ir pavienius sporto aistruolius, ir šeimas. Prieš metus subūrėme net 200 bėgikų komandą, kurią sudarė RIMI darbuotojai, jų šeimos ir pirkėjai. Šiemet tikimės, jog Danske Bank Vilniaus maratone startuos kiek ūgtelėjusi „RIMI Šeima“, - teigė Raminta Stanaitytė-Česnulienė, „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė.

Danske Bank Vilniaus maratono dalyviai galės pasirinkti 4,2 km „RIMI Šeimos“ trasą, kurioje jėgas išbandyti galės ne tik sporto mėgėjai, bet ir kartu su tėveliais sportuojantys mažyliai. Pirmieji 300 prisijungę prie „RIMI Šeima“ komandos bus aprūpinti marškinėliais, o dalyvio mokesčiu pasirūpins mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“. Maratoną bei pasirinktas trasas įveikę „RIMI Šeimos“ dalyviai savo geras emocijas galės nemokamai įamžinti specialioje RIMI foto kabinoje. 

Visi Danske Bank Vilniaus maratono bėgikai startuos jau š.m. rugsėjo 15 d., Vilniaus katedros aikštėje, o registruotis ir jungtis prie „RIMI Šeima“ komandos galima jau dabar www.rimiseima.lt svetainėje.
 


Populiarūs straipsniai