„Rimi“ vadovas išrinktas Lietuvos prekybos įmonių asociacijos Tarybos pirmininku

2019 m. Liepa 05 d.
Giedrius Bandzevičius, „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius, išrinktas naujuoju Lietuvos prekybos įmonių asociacijos (LPĮA) Tarybos pirmininku.

LPĮA Tarybos pirmininku išrinktas G. Bandzevičius pakeitė iki šiol Tarybai vadovavusį Aurelijų Rusteiką, įmonių grupės „Topo grupė“ įkūrėją ir akcininką, šias pareigas ėjusį nuo 2013 metų. LPĮA Tarybos pirmininką renka Tarybos, kurią sudaro asociacijai priklausančių prekybos sektoriaus įmonių deleguoti atstovai, nariai.

„Prekybos sektorius yra sparčiai augantis ir didžiulę vertę mūsų valstybei kuriantis sektorius, kuriam priklausančios įmonės taip pat yra ir vieni didžiausių šalies darbdavių. Esu dėkingas kolegoms už pasitikėjimą ir tikiu, kad dirbdami kartu galime daug pasiekti toliau stiprinant tiek visą sektorių, tiek ir kiekvieną įmonę atskirai“, – sakė „Rimi“ generalinis direktorius G. Bandzevičius.

Taryba yra kolegialus LPĮA valdymo organas, priimantis strateginius asociacijos sprendimus. Tarp patvirtintų asociacijos  tikslų yra prekybos sektoriaus reputacijos gerinimas, kompetencijų stiprinimas, administracinės naštos mažinimas bei narystės plėtra.

Lietuvos prekybos sektorius yra vienas didžiausių šalies darbdavių bei mokesčių mokėtojų – bendras LPĮA atstovaujamų įmonių darbuotojų skaičius siekia apie 30 tūkst.

Birželį LPĮA tapo tarptautinės prekybos asociacijos „EuroCommerce“ nare.


Populiarūs straipsniai