„Rimi“ trumpina darbo laiką: visos parduotuvės dirbs 9-20 val.

2020 m. Kovas 16 d.
Prekybos tinklas „Rimi“, vadovaudamasis šiuo metu prioritetiniais tikslais, nuo kovo 17 d., antradienio, trumpina parduotuvių darbo laiką.

Siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą ir gyventojų aprūpinimą būtinais maisto produktais, „Rimi“ prekybos centrai, kol šalyje įvestas karantino režimas, visomis savaitės dienomis, įskaitant savaitgalius, dirbs nuo 9 iki 20 val. Po vieną parduotuvę Vilniuje, Šiaurės miestelyje, Kaune, pirkinių centre „Savas“, ir Klaipėdoje, prekybos centre „Arena“, dirbs budinčiu režimu – nuo 8 iki 22 val.

Prioritetai – darbuotojų saugumas ir būtinų prekių pirkėjams užtikrinimas

„Ekstremalioje situacijoje, su kuria susiduria visas pasaulis ir Lietuva, puikiai suprantame, kokia atsakomybė gula ant mūsų, prekybininkų pečių. Pastarosiomis savaitėmis ir ypač paskutinėmis dienomis matome, kaip svarbu būti pasiruošusiems ir kiekvieną dieną, net ir susiduriant su pasaulinio mąsto problemomis, užtikrinti, kad atvykęs į prekybos centrą pirkėjas ras tai, ko jam šiuo metu labiausiai reikia. Tam, kad galėtume tai padaryti, visų pirma turime pasirūpinti mūsų darbuotojais, kad jie liktų sveiki ir galėtų užtikrinti nenutrūkstamą prekių tiekimą ir pardavimą gyventojams“, –  sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Giedrius Bandzevičius.

Pasak jo, vadovaujantis šiais prioritetais, nuo pat pirmųjų viruso rizikos padidėjimo ženklų šalyje „Rimi“ parduotuvėse sustiprintu režimu rūpinamasi saugios aplinkos darbuotojams ir pirkėjams užtikrinimu. Prekybos centruose atliekamas darbo paviršių bei įrankių, taip pat – pirkinių krepšelių, vėžimėlių, savitarnos kasų ir savitarnos skanerių valymas. „Rimi“ prekybos tinklo darbuotojai taip pat nuolat informuojami ir jiems primenama apie privalomas saugumo ir higienos priemones – dažną rankų plovimą, būtinas dezinfekcines priemones ir jų naudojimą kasose, dažnai liečiamų paviršių dezinfekavimą, jiems rekomenduojama dėvėti pirštines ne tik gamyboje, bet ir dirbant tiesiogiai su klientais ar prie kasų. Darbuotojų taip pat primygtinai prašoma, pajutus bet kokius peršalimo simptomus, likti namuose. Rekomendacijos nuolat atnaujinamos vadovaujantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro oficialia informacija ir Europos Šiaurės regione pirmaujančios mažmeninės prekybos kompanijos ICA, kuriai priklauso „Rimi Lietuva“, rekomendacijomis.

Paskelbus karantiną – keičiamas asortimentas, ribojama prekyba nefasuotomis prekėmis

Siekiant apsaugoti pirkėjų sveikatą, dar prieš karantino paskelbimą, „Rimi“ tinklo parduotuvėse sustiprintas ventiliatorių darbas ir padidinta oro cirkuliacija, uždaryti visi „Rimi“ esantys atviri šviežių salotų ir sušių barai, įsigaliojus karantinui, uždarytos „Rimi“ įrengtos kavinės, kavos ir kitos zonos, kuriose pirkėjai iki šiol galėjo patys pasiimti nefasuotų produktų ir vietoje juos suvartoti. Tai pat keičiamas „Rimi“ kepyklų asortimentas, kad pirkėjams jis galėtų būti pateiktas tik uždarose lentynose arba supakuotas pačioje kepykloje, ribojama prekyba nefasuotais produktais – sausainiais, saldainiais, lukštentais riešutais ir pan., išskyrus tuos produktus, kurie prieš vartojimą turi būti termiškai apdoroti, t.y. šviežia mėsa, žuvis, arba nuplauti, t.y. vaisiai, daržovės. „Atsiskaitant už prekes pirkėjus taip pat raginame rinktis atsiskaitymą mokėjimo kortele, ne grynaisiais pinigais, laukiant eilėse – laikytis saugaus, bent vieno metro, atstumo vieni nuo kitų“, – sako Giedrius Bandzevičius.

Siekdama užtikrinti gyventojams būtinų prekių prieinamumą, „Rimi Lietuva“ anksčiau nei planavo pradėjo vykdyti elektroninę prekybą. „Rimi.lt“ pirkėjams Vilniaus mieste prekės nemokamai pristatomos į namus arba jie gali patys jas atsiimti patogiu laiku tam skirtose vietose, įrengtose „Rimi“ prekybos centruose Vilniuje. Sutrumpėjus jų darbo laikui, niekas nesikeičia elektroninės parduotuvės pirkėjams – pasirinkę atsiimti prekes ir toliau galės patogiai tai padaryti „Rimi“, esančiose Kedrų gatvėje ir prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“.


Populiarūs straipsniai