RIMI tradiciškai prisidėjo prie šventės „Angelų vaikai – su meile Jums” ir užpildė mugę šiltų bandelių aromatu

2013 m. Balandis 11 d.

 

Saulėtą sekmadienį, balandžio 7 d., Vilniaus mokytojų namų kiemelyje  jau 13-tą kartą įvyko tradicinė vaikų talentams atsiskleisti padedanti labdaros mugė – paroda „Angelų vaikai – su meile Jums”. Ištikima šio renginio rėmėja „Rimi Lietuva” ir šiemet mielai prisidėjo prie mugės, paremdama ją žaislais vaikams, dėlionėmis, sultimis bei ką tik iškeptomis šiltomis bandelėmis. 
 
Projekte „Angelų vaikai – su meile Jums” dalyvavo 150 vaikų iš 30 Lietuvos specialiųjų ugdymo įstaigų, kurie prekiavo įvairiais savo sukurtais, jų talentus ir kūrybiškumą puikiai atskleidžiančiais darbeliais. Prekiauti iš įvairių šalies miestų atvykusiems vaikams padėjo jų auklėtojai. Lankytojų akys raibo nuo spalvingų ant mugės prekystalių išdėliotų vaikų rankų darbo suvenyrų, aksesuarų iš stiklo, molio, medžio, siūlų bei kitų medžiagų. 
 
„Mums didelė garbė ir malonumas jau devintą kartą prisidėti prie tokio gražaus renginio ir būti jo maža dalimi. Akivaizdu, jog šis renginys suteikia daug džiaugsmo jame dalyvaujantiems vaikams ir, neabejoju - jo lankytojams. Todėl, tikiu, jog jis dar gyvuos ilgai, o mes savo ruožtu stengsimės prisidėti ir padaryti jį dar gražesnį”, - sakė „Rimi Lietuva” viešųjų ryšių vadovė Raminta Stanaitytė-Česnulienė. 
 
„Angelų vaikai – su meile Jums” organizatoriai taip pat džiaugiasi šiuo bendradarbiavimu. „Vaikai jau devintus metus džiuginami įvairiausiomis RIMI dovanomis. Dėka tokių rėmėjų vaikai iš šventės išvyksta kupini gerų emocijų, įspūdžių, gardžiai pavaišinti ir dar su dovanomis sau ir savo draugams“, - sakė Vilniaus mokytojų namų renginių vadybininkė Ramunė Butkutė.
 
Renginio metu vyko ir smagi muzikinė programa, margučių ridenimo varžybos, magiškas išdaigas krėtė ištikimas renginio draugas, iliuzionistas Mantas Wizard, Trakų Vokės bendruomenės kultūros centro šokių grupė BRAŠKĖS ir PIPIRAI mokė šventės dalyvius šokti, o www.sypsomes.lt dovanojo didžiulių muilo burbulų fiestą. Visą dieną taip pat veikė kūrybinės dirbtuvės, egzotinių gyvūnų paroda iš Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, dalyvius ir lankytojus džiugino Lietuvos policijos Kinologijos skyriaus patruliai su savo apmokytais šunimis - Mauru ir Adžiu.
 
Mugę „Angelų vaikai – su meile Jums” organizuoja Vilniaus mokytojų namai ir Vaiko teisių apsaugos kontrolierės įstaiga.

Populiarūs straipsniai