„Rimi” tęsia plėtrą

2009 m. Gruodis 10 d.
Bendrovė „Rimi Lietuva“ nauja „Rimi Hypermarket“ parduotuve Klaipėdoje užbaigia šiemetinę parduotuvių tinklo plėtrą. Šiandien duris atvėrusi parduotuvė – aštuntoji nauja tinklo parduotuvė šiais metais. 
 
Per 2009 metus „Rimi Lietuva“ rekonstravo ir išplėtė dvi „Rimi“ „Supermarket“ parduotuves į „Hypermarket“ Vilniuje ir Kaune, su dvejomis parduotuvėmis įžengė į Kaišiadoris ir Skuodą, atidarė keturis naujus prekybos centrus kituose Lietuvos miestuose. Per metus bendrovė prekybinį plotą padidino daugiau kaip 4.000 kv. metrų ir sukūrė beveik 450 naujų darbo vietų.
 
„Šiuo pokyčių laikotarpiu, kai visa rinka yra ypač jautri, o mažmeninėje rinkoje apie uždarymus girdime dažniau nei apie naujus projektus, džiaugiamės galėdami savo pirkėjams pristatyti dar vieną naują prekybos centrą. Mūsų kompanija sėkmingai prisitaikė prie rinkos pokyčių ir tai leido sklandžiai įgyvendinti nusistatytus plėtros planus“, – teigia „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Tony Holmberg.
 
Naujajame prekybos centre dirbs apie 70 darbuotojų. Į vieno darbuotojo vietą bendrovė vidutiniškai sulaukė 15 kandidatų. Labiausiai buvo pretenduojama į administracijos pozicijas – į vieną vietą kandidatavo apie 100 žmonių.
 
Naujoji parduotuvė Klaipėdoje yra įsikūrusi rekonstruotame kelyje, jungiančiame Klaipėdą su Palanga, adresu Liepojos g. 27.  Atidarymo proga savo pirkėjus “Rimi” pasitiks specialiais kainų pasiūlymais, įvairiais siurprizais ir didesniu nei 10 tūtst. prekių asortimentu. Nepamiršti liks ir kaimynai – Klaipėdos Jūrininkų ligoninei „Rimi“ kartu su  uostamiesčio vadovais ir kitais svečiais atneš lauktuvių ir padovanos Kalėdinę eglutę.
 
„Rimi Hypermarket“ iš kitų prekybos centrų išsiskiria šiuolaikiška aplinka, aukšta prekių ir aptarnavimo kokybe, jaukumu. Patogiai išdėstytos prekės ir asmeninis darbuotojų dėmesys traukia lankytojus maloniai apsipirkti.

Populiarūs straipsniai