RIMI svečiavosi profesinio mokymo centro studentai

2016 m. Rugsėjis 22 d.

Rugsėjo viduryje RIMI lankėsi daugiau nei 30 Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro studentų. Susipažinti su mažmeninės prekybos tinklo RIMI veikla atvyko apskaitininkų-kasininkų, vizualinės reklamos gamintojų ir sekretorių profesijas pasirinkę studentai.

Susitikimo metu profesinio mokymo centro studentams buvo pristatyti RIMI įmonės veikla, jos tikslai, prekybos centrų Lietuvoje struktūrą, plėtros planai. Studentai taip pat susipažino su biuro struktūra ir veiklomis, domėjosi praktikos ir darbo RIMI galimybėmis.

„Džiaugiamės turėdami galimybę pristatyti mūsų įmonę potencialiems RIMI darbuotojams. RIMI šeima nuolat auga ir į savo tarpą priima naujus specialistus. Bendradarbiaujame su Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centru, taip pat nuolat stipriname ryšius su kitomis profesinėmis mokyklomis. Šių mokyklų studentai vieną dieną gali tapti RIMI darbuotojais, tad tikime, kad tokie susitikimai naudingi tiek mums, tiek ir studentams. Džiugu išgirsti, kad dėstytojos ir studentai, atvykę į RIMI, paskaitose RIMI įmonės veiklą naudos kaip gerą pavyzdį“, – sako Giedrė Bielskytė, „Rimi Lietuva“ Viešųjų ryšių vadovė


Populiarūs straipsniai