RIMI studentus supažindino su karjeros galimybėmis

2015 m. Vasaris 26 d.
Vasario 24 d. Žalgirio arenoje įvyko didžiausia Baltijos šalyse KTU karjeros kontaktų mugė „Karjeros dienos 2015“, atvira ne tik KTU, bet visų Kauno universitetų studentams ir absolventams bei moksleiviams. Jau ne pirmus metus dalyvaujantis mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ čia susitiko su studentais ir supažindino juos su karjeros RIMI galimybėmis bei kvietė atlikti praktiką.  
 
RIMI savo stende mugės lankytojams pristatė unikalią prekybos centrų valdymo stažuočių programą „Grow Faster“. Jos metu stažuotojai per trumpą laiko tarpą (7-8 mėnesius) susipažįsta su įmonės veikla skirtinguose departamentuose ir įgauna žinių, kurias vėliau gali pritaikyti vesdami savo prekybos centro komandą užsibrėžtų tikslų link. Ši RIMI programa padeda „užsiauginti“ prekybos centrų vadovus.
 
RIMI atstovės mugėje studentams ir moksleiviams pasakojo apie jau 11-us metus RIMI vykdomos programos privalumus, pabaigus studijas siūlė dalyvauti programos atrankoje, taip pat pristatė savo sėkmės istorijas.
 
„Džiaugiamės, kad dalis studentų, atėjusių prie mūsų stendo, jau buvo girdėję apie šią programą ir norėjo pasitikslinti dėl sąlygų, taip pat domėjosi praktikos RIMI galimybėmis. Nors įprastai mažmeninė prekyba nėra ta rinka, kurioje daugelis norėtų dirbti po studijų, tačiau mūsų siūloma programa jauniems žmonėms yra patraukli“, – sakė „Rimi Lietuva“ mokymų vadybininkė Eglė Valčiukaitė. 
 
Siekiant sudominti studentus, RIMI savo stende pasiūlė ir smagią pramogą – kvietė lankytojus sudalyvauti originalioje fotosesijoje, po kurios visi gavo nuotraukų prisiminimui. „Tokiu būdu siekėme parodyti, kad RIMI yra įmonė, kurioje jauni žmonės, neturintys patirties, gali labai greitai užaugti. Tą priminėme ir po nuotrauka esančiu kvietimu dalyvauti „Grow Faster“ programoje“, – sakė E. Valčiukaitė.
 
Iš viso per praėjusius metus praktiką RIMI atliko 10 praktikantų iš įvairių Lietuvos universitetų.

Populiarūs straipsniai