RIMI startuoja septintoji lojalumo akcija

2011 m. Gruodis 06 d.
Šiandien visose RIMI parduotuvėse prasideda nauja lojalumo akcija, kuri jau bus septintoji tokio tipo lojalumo akcijas Lietuvoje pirmajam organizuoti pradėjusiam prekybos tinklui.  
 
Po daugiau nei metus trukusios pertraukos RIMI nusprendė savo pirkėjams vėl suteikti galimybę įsigyti kokybiškų buities prekių. 
 
„Po praėjusių lojalumo akcijų, kurių metu siūlėme peilius, rankšluosčius, įvairius indus ir kt., įsitikinome, jog pirkėjai ypač vertina tokio pobūdžio produkciją. Taigi, šį kartą savo pirkėjams suteiksime galimybę už maždaug 80 proc. mažesnę kainą įsigyti vokiškas krištolines taures „Spiegelau“, - sako „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Raminta Stanaitytė-Česnulienė.
 
Jos teigimu, RIMI siūlomas „Spiegelau“ asortimentas tikrai atitiks kiekvieno pirkėjo poreikius – čia bus galima įsigyti taurių rinkinius baltam, raudonam arba putojančiam vynui, alui, vynuogių degtinei grapai skirtas taures, mažesnes ir didesnes viskio arba, kitaip dar vadinamas, universalias stiklines.
 
„Lietuvoje mažai kur parduodamas šias krištolines „Spiegelau“ taures ypač turėtų įvertinti tie, kurie žino, jog nuo taurės kokybės priklauso ir jame esančio gėrimo skonis. Norėjome, kad kuo daugiau mūsų pirkėjų tai pajustų, todėl ilgai ieškojome geriausio gamintojo ir jo siūlomos produkcijos“, - sako R. Stanaitytė-Česnulienė.
 
Garsių pasaulio viešbučių ir restoranų pripažintos „Spiegelau“ taurės yra ypač vertinamas vyno ekspertų, žinomų vyno gamintojų ir pasaulinio lygio someljė kaip kokybės ženklas.
 
Akcijos metu, kaip ir įprasta, pirkėjai rinks lipdukus, kurie padengs didžiąją sumos už taures dalį. Surinkusieji 20 lipdukų, norimą 4 taurių rinkinį galės įsigyti nuo 39,99 Lt litų, o surinkusieji 40 lipdukų – nuo 19,99 Lt. Lipduką gaus kiekvienas RIMI pirkėjas perkantis prekių ne mažiau nei už 25 litus. Akcija tęsis iki kitų metų gegužės 8 d. 
 
 

Populiarūs straipsniai