„Rimi“ skelbia, kaip dirbs NATO viršūnių susitikimo metu Vilniuje

2023 m. Liepa 04 d.
Prekybos tinklas „Rimi“ skelbia, kaip dirbs NATO viršūnių susitikimo metu Vilniuje.

Liepos pradžioje vyksiančio istorinio renginio metu visos „Rimi“ parduotuvės mieste dirbs savo įprastu darbo laiku, tik liepos 10-13 dienomis nebus teikiama pristatymo į namus paslauga zonose, kuriose bus eismo ribojimai.

„Suprantame, kad liepos pradžioje vyksiantis NATO šalių vadovų susitikimas yra istorinis įvykis mūsų šaliai, kuriam tiek valstybė, tiek verslininkai, tiek miestiečiai ruošiasi iš anksto. Šis svarbus renginys paveiks vilniečių ir miesto svečių kasdienybę. Tad norime informuoti savo pirkėjus, kad jie galėtų tam pasiruošti ir minėtomis dienomis pasirinkti jiems patogiausią apsipirkimo būdą“, – sako „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių ir korporatyvinės atsakomybės vadovė Eglė Krasauskienė.

Prekybos tinklo atstovė tikina, kad gyvenantys ar dirbantys zonose, kuriose bus eismo ribojimai, ir mėgstantys apsipirkti internetu tai daryti galės, tik turėtų rinktis atsiėmimą „Rimi“ parduotuvėje arba „Drive“ prekių atsiėmimo punktuose, arba apsipirkti fizinėse Rimi parduotuvėse tomis dienomis. Daugiau informacijos apie tai: https://www.rimi.lt/e-parduotuve/lt/nato-virsuniu-susitikimas-vilniuje

Šiuo metu Lietuvoje veikia 83 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvės bei e. parduotuvė „Rimi.lt“. Bendrovėje dirba beveik 3 300 darbuotojų. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic“ dalis. „ICA Gruppen“ – pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai.


Populiarūs straipsniai