RIMI Šeimos trasa - populiariausia „Danske Bank Vilniaus maratone“

2014 m. Rugsėjis 16 d.
Rugsėjo 14 d., sekmadienį, tūkstančiai bėgikų stojo prie starto linijos kasmetiniame „Danske Bank Vilniaus maratone“. Jau trečius metus iš eilės šią šventę aktyviai remia ir mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“. Maratone įmonė ne tik subūrė vieną didžiausių komandų, kurią sudarė beveik 300 bėgikų, bet ir pakvietė bėgti specialioje RIMI Šeimos trasoje, kurios ilgis – 4,2 km.

„Kasmet džiaugiamės galėdami būti didžiausio Lietuvoje sportinio renginio dalimi – neabejojame, kad jis jau prisidėjo prie to, kad Lietuvos gyventojai tapo sportiškesni ir sveikesni. O dar smagiau, kad tiek žmonių pasirinko RIMI Šeimos trasą, kuri buvo lengvai įveikiama ir šeimoms, ir pradedantiems bėgikams, ir patyrusiems sportininkams“, – sako „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė.

Prie RIMI trasos starto stojo didžiausias būrys bėgikų – net 5000. Greičiausias iš jų buvo Paulius Bieliūnas, kuris distanciją įveikė per 13 minučių ir 17 sekundžių. Antrą vietą vyrų bėgime užėmė Simas Bertašius (13:34), trečiąją – Dalius Pavliukovičius (13:35).

Moterų bėgime antrus metus iš eilės greičiausia buvo Rasa Batulevičiūtė (14:58). Antrąją vietą užėmė Loreta Kančytė – ji nuo nugalėtojos atsiliko beveik minute (15:46). Trečią vietą iškovojo Simona Janavičiūtė (16:57).

Greičiausius RIMI Šeimos trasos bėgikus pasveikino „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Per Dahl. Nugalėtojams jis įteikė taures ir dovanas.

Dėkojame visiems RIMI Šeimos trasos bėgikams! Iki pasimatymo kitais metais prie starto linijos!