„Rimi“ savo pirkėjus vėl kvies giedoti „Tautišką giesmę”

2010 m. Liepa 02 d.
Liepos 6 d., Mindaugo karūnavimo dieną, kartu su viso pasaulio lietuviais mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva” prisijungs prie visuotinio „Tautiškos giesmės” giedojimo ir kvies savo pirkėjus bei darbuotojus giedoti kartu. „Rimi” tinklas prie šios pilietinės iniciatyvos prisijungs jau antrą kartą.
 
21 val. visose RIMI Hypermarket ir RIMI Supermarket parduotuvėse, pritariant vidiniam „Rimi” radijui, „Tautišką giesmę” giedos prekybos centrų darbuotojai ir visi norintys, prekybos centruose esantys, pirkėjai.
 
„Būdami vienas didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje, jaučiame pareigą prisidėti prie šios kilnios ir patriotiškos akcijos. Bet kuriuo metu, o ypač besibaigiant ilgajam savaitgaliu, mūsų prekybos centruse būna didelis pirkėjų skaičius, todėl nenorėdami, kad jie praleistų tokį gražų šios šventės minėjimą, suteiksime savo klientams ir darbuotojams galimybę iškilmingai sugiedoti himną mūsų prekybos centruose”, – sako „Rimi Lietuva” marketingo vadovas Robertas Liudvinavičius.
 
Praėjusiais metais „Tūkstantmečio odisėjos” inicijuota himno giedojimo akcija ir šiemet susilaukė ne mažesnio susidomėjimo – „Tautišką giesmę” šiuo metu planuojama giedoti mažiausiai 42 Lietuvos savivaldybėse. Apie prisijungimą prie iniciatyvos pranešė ir lietuviai, gyvenantys Argentinoje, Brazilijoje, Graikijoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje, Naujojoje Zelandijoje, Japonijoje, Islandijoje ir kitose šalyse.
 
„Nors ši akcija vyksta tik antrus metus, tačiau akivaizdu, jog ji nepalieka abejingų. Džiaugiuosi, jog prie šios, patriotiškumą skatinančios, iniciatyvos prisideda ne tik pavieniai Lietuvoje ir užsienyje gyvenantys lietuviai, bet taip pat ir didžiausios šalies įmonės”, – sako vienas iš pilietinės iniciatyvos koordinatorių Raimundas Daubaras.
 
Akcijos organizatorių nuomone, „Tautiškos giesmės“ giedojimas vienu metu visame pasaulyje yra ne tik pilietiškumo skatinimas. Taip atkreipiamas pasaulio dėmesys, kad ir po skirtingas šalis išsibarstę lietuviai yra vieningi.
 
Rinkos tyrimų bendrovės „Norstat“ duomenimis, praėjusiais metais net 46 proc. lietuvių teigė liepos 6-osios išvakarėse giedoję „Tautišką giesmę“. Akcijos iniciatoriai gavo 56 video klipus iš skirtingų pasaulio šalių, kur įamžinti lietuviai sutartu laiku giedantys „Tautišką giesmę“.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva" šiuo metu valdo 57 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 25  „Rimi" („Supermarket"), 14  „Rimi Hypermarket" ir 18 mažų kainų parduotuvių „Supernetto".

Populiarūs straipsniai