RIMI savo darbuotojus ir pirkėjus kvies giedoti „Tautišką giesmę”

2011 m. Liepa 05 d.
Liepos 6 d., Mindaugo karūnavimo dieną, kartu su viso pasaulio lietuviais mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva” prisijungs prie visuotinio „Tautiškos giesmės” giedojimo ir kvies savo pirkėjus bei darbuotojus giedoti kartu. RIMI prie šios pilietinės iniciatyvos prisijungs jau trečiąjį kartą. 
 
21 val. visose RIMI Hypermarket ir RIMI Supermarket parduotuvėse, pritariant vidiniam RIMI radijui, „Tautišką giesmę” giedos prekybos centrų darbuotojai ir visi norintys, prekybos centruose tuo metu esantys pirkėjai. 
 
„Džiaugiamės, kad visuotinis Lietuvos himno giedojimas visame pasaulyje jau tapo gražia tradicija ir netgi savotišku pavyzdžiu kitoms valstybėms. Tikimės, jog prie šios gražios iniciatyvos prisijungs ne tik visi RIMI darbuotojai, bet ir mūsų pirkėjai, kurie net ir apsipirkinėdami galės atiduoti pagarbą savo šaliai ir taip paminėti visiems svarbią šventę”, - sako „Rimi Lietuva” viešųjų ryšių vadovė Raminta Stanaitytė-Česnulienė.
 
Jau trečius metus „Tūkstantmečio odisėjos” inicijuojama himno giedojimo akcija šiemet susilaukė dar didesnio susidomėjimo nei pernai – „Tautišką giesmę” šiuo metu planuojama giedoti daugiau nei 50 Lietuvos savivaldybių. Apie prisijungimą prie iniciatyvos pranešė ir lietuviai, gyvenantys D. Britanijoje, Airijoje, Belgijoje, Estijoje, Graikijoje, Islandijoje, JAV, Lenkijoje, Norvegijoje,Olandijoje, Švedijoje ir Vokietijoje. 
 
Iniciatorių teigimu, šiemet Tautiškos giesmės giedojimas bus ypatingas – ji bus giedama ne tik tėvynės, bet ir Lietuvos krepšinio garbei.
 
 

Populiarūs straipsniai