RIMI remia labdaros akciją „PasiDalink"

2015 m. Lapkritis 25 d.

Penktadienį (lapkričio 20 d.)  LNK transliavo „Maisto banko" labdaros koncertą „PasiDalink". Jo tikslas buvo surinkti lėšų nepasiturinčiųjų maitinimui. Svarbiu šio projekto rėmėju šiemet tapo prekybos tinklas RIMI.

Prekybos tinklas RIMI labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“ skyrė finansinę paramą, taip pat RIMI kulinarijos meistrai pasirūpino, kad labdaros koncerte „PasiDalink“ pasirodę dalyviai būtų pamaitinti gardžiu maistu.

RIMI meistrų salotomis, sumuštiniais ir kitais gardumynais stiprinosi visa plejada artistų. „Maisto banko“ koncerte dainavo ir ragino aukoti Merūnas, Mia, Povilas Meškėla, merginų grupės „Pop Ladies“ ir „69 danguje“, Renata ir Deivis Norvilai, Irūna Puzaraitė ir Marius Jampolskis.

Netikėtuose duetuose uždainavo Radži ir Rytis Cicinas,  seserys Natalija Zvonkė ir Kristina Ivanova, Eduardas Kaniava ir Deivis. Drauge su Stano, Asta Pylipaite, Giedriumi Leškevičiumi, Inga Valiskiene ir Aiste Pilvelyte balsais sceną drebino net trys chorai.

Pirmąsyk tiesioginiame eteryje buvo rengiama speciali „PasiDalink“ labdaros vakarienė. Jos metu gurmaniškus patiekalus iš produktų, paprastai dalinamų skurstantiems, gamino molekulinės virtuvės virtuozas Arūnas Stoškus, vegatariškų patiekalų ekspertė Gintarė Gurevičiūtė, „keksiukų karaliene“ vadinama Liucina Ringailė ir daugybės šalių virtuvę puikiai pažįstantis Gidonas „Bilas“ Šapiro.

Nugriaudėjus koncertui „PasiDalink", labdaros estafetę perėmė RIMI pirkėjai. Iki pat Naujųjų metų „Maisto banką"  ir nepasiturinčių maitinimą paremti bus galima, perkant ženklu „PasiDalink" pažymėtus maisto produktus.

Dalis pajamų už nupirktą arbatą „Lipton“, Ustukių malūno trapučius, jogurtus ir varškę „Danonki“, „Vilniaus duonos“ gaminius, margariną „Rama“, sultis „Tymbark“ ir „Kubuš“ bei RIMI prekės ženklo maisto produktus bus skirta „Maisto bankui".


Populiarūs straipsniai