RIMI pristatyti nauji „Gelbėkit vaikus“ saldainiai padėsiantys kurti gražesnį vaikų rytojų

2013 m. Gegužė 20 d.

 

Nuo šiol kiekvienas smaguris gali prisidėti prie gražesnės VO „Gelbėkit vaikus“ kuruojamų Vaikų dienos centrų mažųjų lankytojų kasdienybės. „Gelbėkit vaikus“, saldainių fabrikas „Rūta“ ir mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ pristatė unikalius saldainius „Aitvaras“, kuriuos įsigiję pirkėjai parems šios visuomeninės organizacijos dienos centrus, besirūpinančius vaikais iš socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų.
 
Anot „Gelbėkit vaikus“ direktorės Rasos Dičpetrienės, šis projektas yra puikus pavyzdys to, jog trims organizacijoms suvienijus jėgas galima labai daug nuveikti vardan gražesnio vaikų rytojaus.
 
„Kiekvieną dieną kovojame už geresnes sąlygas mūsų kuruojamuose dienos centruose. Dažnam jų reikia elementaraus remonto, baldų, trūksta lėšų vaikų edukacijai, socializacijai, o kartais, sumokėjus visus mokesčius ir mėnesiui baigiantis, stinga pinigų kasdieniam vaikų maitinimui. Todėl mums labai svarbi visokeriopa parama – tiek finansinė, tiek idėjinė“, – sako „Gelbėkit vaikus“ direktorė Rasa Dičpetrienė.
 
Jos teigimu, šįkart paramos ir idėjų iš partnerių tikrai buvo su kaupu - saldainių fabrikas „Rūta“ pasiūlė saldainius ir galimybę parinkti norimą popieriuką, organizuojant piešinių konkursą Vaikų dienos centruose, o RIMI suteikė išskirtines prekybos sąlygas savo parduotuvėse.
 
Pavasarį vaikai iš visos Lietuvos vaikų dienos centrų buvo pakviesti dalyvauti „Gelbėkit vaikus“ ir UAB „Rūta“ bendro produkto – saldainio popieriuko piešinio konkurse. „Gelbėkit vaikus“ sulaukė daugybės vaikų piešinių, iš kurių buvo išrinkta laimėtoja – ja tapo vaikų dienos centrą Akmenėje lankanti 12 m. mergaitė. Būtent jos piešinys šiandien ir puikuojasi ant naujojo saldainio popieriuko. 
 
UAB „Rūta“ gaminamais naujaisiais saldainiais „Aitvaras“ prekiaujama išskirtinai tik RIMI prekybos centruose. 5 proc. nuo jų pardavimų atiteks „Gelbėkit vaikus“ kuruojamiems vaikų dienos centrams, kurių Lietuvoje iš viso veikia 27, juos lanko apie 600 vaikų. 
 
„Vaikų gerovė ir edukacija, yra vienos iš svarbiausių RIMI socialinės atsakomybės sričių, kuriose siekiame reikšmingų pokyčių. Todėl labai džiaugiamės vis stiprėjančia draugyste su „Gelbėkit vaikus“ bei jos kuruojamais dienos centrais ir taip pat šiuo bendru projektu, kuris, tikime, leis pagražinti ir pasaldinti vaikų gyvenimą“, - sako „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Raminta Stanaitytė – Česnulienė.
 
Naujuosius „Gelbėkit vaikus“ saldainius gegužės 17 d. prekybos centre „Panorama“ esančioje RIMI pristatė debiutinį sezoną NBA lygoje sužaidęs ir į Lietuvą grįžęs krepšininkas, „Gelbėkit vaikus“ gerumo ambasadorius Jonas Valančiūnas. 
 

Populiarūs straipsniai