RIMI prisijungė prie Žemės dienos minėjimo

2014 m. Balandis 03 d.
Kovo 29 d., šeštadienį, „Rimi Lietuva“ prisidėjo prie Žemės dienos minėjimo iniciatyvos. Tą dieną 20:30 val. Lietuvos gyventojai, įmonės ir organizacijos penktus metus iš eilės buvo pakviesti vienai valandai išjungti šviesas bei nereikalingus energijos šaltinius ir leisti Žemei atsikvėpti.
 
Prie kasmetinės iniciatyvos „Žemės valanda“ RIMI prisidėjo dovanodama žvakes, iš kurių Vilniaus Katedros aikštėje savanoriai išdėliojo Europos žemėlapio kontūrus bei Žemės valandos simbolį „60+“. Užtemus miesto senamiesčio gatvių apšvietimui ir Gedimino prospekto šviesoms, Katedros aikštėje liko šviesti tik 1000 žvakių mozaika. 
 
Tuo metu, kai sostinėje geso šviesos ir praeiviai grožėjosi šviesų mozaika, abejingi neliko ir kitų miestų gyventojai bei įmonės. Dauguma RIMI parduotuvių taip pat prisidėjo prie Žemės dienos paminėjimo ir pritemdė šviesas savo parduotuvėse. 
 
„Aplinkosauga yra viena pagrindinių RIMI socialinės atsakomybės krypčių, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie tokių gražių ir prasmingų akcijų ir tuo pačiu didinti savo darbuotojų sąmoningumą aplinkosaugos srityje“, - sakė „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė. 
 
Pasaulinę iniciatyvą „Žemės valanda“ vykdo WWF („World Wide Fund of Nature“) – viena didžiausių gamtosaugos organizacijų pasaulyje. Žemės valanda prasidėjo 2007 m. nuo vieno miesto – Sidnėjaus. Jau po metų idėja apskriejo visą pasaulį ir dabar „Žemės valanda“ vadinama didžiausiu savanorišku žmonijos geros valios aktu.
 
2013 m. „Žemės valandos“ dalyvių skaičius pasiekė 2 milijardus žmonių, apėmė daugiau nei 5 400 miestų ir 135 šalis visuose septyniuose žemynuose.

Populiarūs straipsniai