„Rimi“ prisijungė prie pasaulinės tvarkymosi akcijos

2018 m. Rugsėjis 21 d.
Prie pasaulinės tvarkymosi akcijos „World Cleanup Day“ rugsėjo 15-ąją prisijungė ir prekybos tinklas „Rimi“.

„Rimi“ atsiliepė į didžiausia pilietine iniciatyva pasaulyje vadinamos akcijos organizatorių kvietimą ir savanorių darbui padovanojo 5000 maišų.

Akcijos „World Cleanup Day“ metu Lietuvoje buvo tvarkomi nacionaliniai ir regioniniai parkai. Akcijos Lietuvoje iniciatorių „Mes Darom“, JCI, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos ir Valstybinių miškų urėdijos kvietimu gamtos objektus tvarkė daugiau nei 1800 savanorių. Akcijaį vyko ne tik Lietuvoje, bet ir dar bemaž pusantro šimto valstybių.

Prekybos tinklas „Rimi“ ne tik palaiko įvairias pilietines aplinkosaugos iniciatyvas, bet ir kiekvieną dieną siekia vadovautis tvaraus vartojimo principais.

Primename, kad visos maisto atliekos, susidarančios „Rimi“ veiklos metu, yra atsakingai tvarkomos, rūšiuojamos bei perdirbamos, iki minimumo sumažinant neigiamą poveikį aplinkai.

Siekiant mažinti maisto švaistymą, besibaigiančio galiojimo produktai yra tiekiami „Maisto bankui“, taip pat nuolat bendradarbiaujame su ūkininkais ir gamtos mylėtojų organizacijomis ir dalį maisto, kuris nebetinkamas parduoti, perduodame gyvūnams maitinti. Visos kitos atliekos yra perdirbamos – iš jų gaminamos biodujos bei ekologiški degalai.


Populiarūs straipsniai