RIMI prisijungė prie kasmetinės akcijos „Darom 2013“

2013 m. Gegužė 22 d.

 

Šeštus metus iš eilės Lietuvoje vykstanti tarptautinė aplinkos švarinimo akcija „Darom“ šiais metais vėl pritraukė galybę savanorių, tarp kurių – ir RIMI darbuotojus. Anot akcijos organizatorių, jau pastaraisiais metais imta pastebėti, kad žmonių į akciją tvarkytis kai kuriose vietose susirinkdavo daugiau nei būdavo pačių šiukšlių, todėl šiemet nuspręsta tvarkymąsi kreipti platesne linkme – imtis švarinti miškus, pradėti švietėjiškus projektus, skatinančius šiukšles rūšiuoti ir pan.
 
Kaip ir kasmet, prie „Darom  2013“ akcijos prisidėjo ir RIMI parduotuvių kolektyvai. „Norėjosi būti išties naudingais ir nelikti abejingiems savo miesto grožiui bei sudalyvauti akcijoje ten, kur labiausiai reikia pagalbos miestui“, – teigia PC 91 (Basanavičiaus g., Utena) direktorė Vaidutė Birutienė. 
 
Akcijai „Darom 2013“ neliko abejingi ir PC 43 (Savanorių pr., Kaunas) darbuotojai. Praėjusiais metais bendradarbiavę su rajono seniūnija, šiemet RIMI darbuotojai į pagalbą pasikvietė Viktoro Kuprevičiaus mokykloje susibūrusį aktyvų Ekologijos būrelį. Parduotuvės administracijos darbuotojai kartu su šio būrelio vaikais bei jų vadove Stanislava Girdauskiene tvarkė Draugystės parką. Po švarinimosi RIMI darbuotojai kartu su būrelio vaikais susirinko Ekologijos būrelio kabinete, kur vaikus vaišino savos gamybos bandelėmis, šviežiais vaisiais ir sultimis, o pačius darbščiausiuosius apdovanojo pliušiniais žaislais. 
 
Antrus metus iš eilės švariai bei tvarkingai aplinkai neabejingas PC 55 (Vasario 16-osios g., Jonava) kolektyvas į talką kvietė ne tik savus darbuotojus, bet ir parduotuvės lankytojus. Ravėjome žoles, grėbėme ir rinkome šiukšles, o praeiviai negailėjo pagyrų, matydami mūsų pastangas“, - sakė parduotuvės darbuotoja Ivona. 
 
Progos prisidėti tvarkant aplinką nepraleido ir PC Erfurto (Architektų g., Vilnius) kolektyvas. Darbštieji RIMI savanoriai tvarkė netoliese esančios Lazdynų universitetinės ligoninės, darželio „Pakalnutė“ bei Lazdynų laisvalaikio centro teritorijose esančius miškelius. „Pririnkome be galo daug šiukšlių, mums netgi pritrūko maišų, tad teko grįžti ir pasiimti jų daugiau“, – apie įvykusią „Darom 2013“ akciją pasakoja Diana Vasilevskienė. 
 
Kad darbas eitųsi sklandžiau ir maloniau, PC 60 (Islandijos pl., Kaunas) jėgas suvienijo su PC 35 (Krėvės pr., Kaunas). „Labai šauniai visos dirbom, sutvarkėm aplinką, grėbėm, šlavėm, rovėm ir rezultatas puikus!”, – akcija džiaugiasi darbuotoja Jovita. 
 
Simboliškai prie aplinkos švarinimosi akcijos „Darom“ prisidėjo ir PC Pašilaičiai (Medeinos g., Vilnius) darbuotojai. Vietoj šiukšlynais virtusių vazonų, esančių prie pat parduotuvės, darbuotojai įkūrė spalvingus gėlynus. 
 
„Darom“ akcijos organizatoriai džiaugiasi, jog akcija tikrai padeda švarinti Lietuvą – jie pastebi, jog šiukšlių kasmet surenkama vis mažiau. Malonu, kad prie Lietuvos gamtos puoselėjimo entuziastingai prisideda ne tik pavieniai asmenys visoje šalyje, bet ir aktyvūs RIMI parduotuvių kolektyvai. 
 

Populiarūs straipsniai