RIMI prisidėjo prie kovos su „šešėliu“

2014 m. Gegužė 02 d.
Pirmadienį, balandžio 28 d., Lietuvos miestų gatvėse pasirodė kovai su „šešėliu“ nusiteikę savanoriai, dalyvaujantys asociacijos „Investors' Forum“ drauge su iniciatyva „Baltoji banga“ organizuojamoje tradicinėje akcijoje „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. RIMI atstovai taip pat prisijungė prie šios akcijos, kuria siekiama prisidėti prie šalies gerovės ir didinti piliečių sąmoningumą apie „šešėlio“ žalą Lietuvos gyventojams. 
 
Prie iniciatyvos prisijungusių kitų pilietinių iniciatyvų, „Rimi Lietuva“ ir kitų verslo organizacijų bei valstybinių institucijų atstovai praeiviams dalino informacinius lankstinukus apie šešėlinės ekonomikos, mokesčių vengimo mastus bei jų poveikį visuomenei.
 
Trečius metus iš eilės šią akciją palaikantis ir joje aktyviai dalyvaujantis prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ paragino ir savo darbuotojus stoti į kovą su „šešėliu“ – pirmą kartą informaciniai lanktinukai buvo dalinami ir įvairiuose miestuose įsikūrusiose RIMI parduotuvėse. Apsipirkti atėję žmonės buvo supažindinami su šešėline ekonomika ir jos priežastimis, taip pat raginami prisidėti prie „šešėlio“ mažinimo.
 
„Džiaugiamės galėję tapti šios puikios iniciatyvos dalimi. Mums išties svarbu, kad kuo daugiau žmonių sužinotų ir suprastų apie šešėlinės ekonomikos žalą, todėl labai didžiuojamės savo parduotuvių darbuotojais, kurie savo iniciatyva prisijungė prie akcijos ir dar labiau praplėtė jos mastą, dalindami informaciją mūsų pirkėjams“, – sakė „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė.  
 
„Rimi Lietuva“ yra ilgametė skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ tarybos narė.
 

Populiarūs straipsniai