RIMI prisidėjo prie aktyvaus renginio vaikams „Būkime kartu"

2011 m. Gegužė 31 d.
Praėjusį svaitgalį Tuščiaulių kaime įvyko viena gražiausių švenčių vaikams „Būkime kartu 2011”. Šio renginio metu, kaip jau įprasta, įvairių organizacijų, tame tarpe ir „Rimi Lietuva”, atstovai sukvietė per 200 vaikų iš įvairių globos įstaigų kartu praleisti aktyvų ir įsimintiną savaitgalį, kupiną staigmenų ir naujų patyrimų. Šiemet pagrindiniu renginio ambasadoriumi tapo JAV ambasada Lietuvoje.
 
Visą dieną vykusių užsiėmimų metu, kiekvienas iš dalyvavusių vaikų galėjo nors trumpam pasijusti karininku, gaisrininku, oro baliono pilotu ir netgi pasitreniruoti su „Lietuvos ryto” komandos krepšininkais. Vaikai buvo tokie aktyvūs ir užsidegę, jog jų jėgų, rodos, būtų užtekę dar ne vienai tokiai dienai.
 
Dienos metu visi vaikai taip pat buvo pasipuošę specialiais akcijos marškinėliais, kurių, pasak organizatorių, vaikai grižę namo kasdien nedėvi – juos pasikabina savo kambariuose ir saugo, kaip labai brangų atsiminimą.
 
Renginio, kurį sugalvojo „Vilnius International Club”, tikslas kilnus ir labai sveikintinas - suteikti vaikams ne pinigų, o nepamirštamų akimirkų. 
 
„Būkime kartu 2011“ dalyviai mėgavosi įvairiomis pramogomis: mokėsi valdyti ant žemės stovintį oro balioną ir klausėsi jo atsiradimo istorijos, rankose laikė gaisrininkų vandens žarnas ir gesino įsivaizduojamus gaisrus, kai kuriems teko pasėdėti ir gaisrinės vairuotojo vietoje. Vėliau vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse su krepšininkais, su kuriais vėliau bandė susirungti ir po krepšiu. Tuo tarpu „Rimi Lietuva” ne tik palaikė pačią renginio idėją, bet taip pat ir prisidėjo įvairiomis vaišėmis.
 

Populiarūs straipsniai