RIMI prisideda prie aplinkosaugos ir sveikos gyvensenos projekto „Vandenų keliais“

2013 m. Gegužė 30 d.
Šių metų vasara prasideda nuo aktyvaus poilsio – birželio 1 d. startuoja pozityvus, aplinkai draugiškas ir šalies gamta žavėtis skatinantis projektas „Vandenų keliais“, prie kurio prisideda ir RIMI.  „Vandenų keliais“ – tai mėnesį truksiantis baidarių žygis per Lietuvą, kurio metu bus įveikta daugiau nei 700 km įvairiais vandenų telkiniais.
 
Šiuo baidarių žygiu bus siekiama Lietuvos žmonėms parodyti daugeliui neatrastą gamtos grožį, skatinti sveiką gyvenseną ir draugišką aplinkai vasarišką pramogą. „Vandenų keliais“ komanda turi ir ambicingesnių planų - įveikus numatytąjį maršrutą, žygis bus įrašytas į Lietuvos rekordų knygą, kaip ilgiausias baidarėmis įveiktas atstumas Lietuvoje vieno žygio metu.
 
„Rimi Lietuva“ mielai prisideda prie šio išskirtinio projekto, žygio dalyviams suteikdama galimybę maitintis sveikai ir maistingai viso projekto metu. „Sutapus mūsų įmonės ir projekto organizatorių vertybėms dėl sveikos gyvensenos propagavimo bei atsakingo požiūrio į gamtą, nedvejodami sutikome prisijungti prie žygio „Vandenų keliais“. Džiaugiamės ir skatiname jaunimo iniciatyvą puoselėti ir garsinti didžiausią Lietuvos turtą – mūsų gamtą“, – teigia „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Raminta Stanaitytė – Česnulienė.
 
„Vandenų keliais“ žygio metu dalyviai ne tik kurs reportažus apie jų įveiktą maršrutą, kliūtis, su kuriomis teks susidurti, bet ir įamžins bei viešins aplankytus kultūrinius objektus, gražiausius Lietuvos gamtos kampelius - nacionalinius, regioninius parkus bei kultūrinius rezervatus. Negana to, savanoriai žygeiviai žada pateikti ir keletą skaniausių patiekalų receptų, kuriuos be vargo galima pasigaminti gamtoje.
 
RIMI linki žygeiviams laimingai pasiekti užsibrėžtą tikslą, patirti kuo mažiau nepatogumų bei sulaukti kuo didžiausio palaikymo. Ir, be abejo, skaniai maitintis!
 
Žygio naujienas sekite www.vandenukeliais.lt ir Facebook puslapyje „Vandenu keliais“.

Populiarūs straipsniai