„Rimi“ primena vaikams, kodėl verta mokytis

2006 m. Rugpjūtis 23 d.

Vienas sparčiausiai augančių mažmeninės prekybos tinklų „Rimi Lietuva“ nusprendė prisidėti prie artėjančios mokslo metų pradžios šventės ir specialiai šiam tikslui sukūrė bei įrašė nuotaikingą dainą „Į mokyklą strykt pastrykt“, kuri vaikams patraukliu stiliumi aiškina mokymosi naudą bei skatina mokytis.

 

„Lietuvoje yra pakankamai mažai nuotaikingų dainų apie mokyklą ir mokymąsi. Todėl nusprendėme ištaisyti šią padėtį, - mūsų sukurta dainelė sulaukė tokio populiarumo, kad nusprendėme ją padovanoti visoms šalies mokykloms. Manau, kad artėjant mokslo metams, vaikai ir jų tėvai turi galvoti ne tik apie mokyklines prekes, bet ir pajusti pačią mokslo metų pradžios šventę“, - sakė „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 

Ši daina lietuviškai, latviškai, estiškai ir rusiškai transliuojama visose Baltijos šalyse esančiuose „Rimi Baltic“ prekybos centruose, reklamose, internete. Lietuvoje nuspręsta „Į mokyklą strykt pastrykt“ išleisti atskiru kompaktiniu disku, kurio tiražas – 5000 vienetų – pasieks visas Lietuvos mokyklas.

 „Rimi Lietuvai“ priklauso iš viso 45 parduotuvės: 22 „Rimi Supermarket“, 7 „Rimi Hypermarket“ ir 16 žemų kainų parduotuvės „Supernetto“.

 „Rimi Lietuva“ priklauso bendrajai įmonei „Rimi Baltic“. Šiuo metu „Rimi Baltic“ valdo 190 prekybos centrus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.  50 proc. įmonės akcijų priklauso Suomijos „Kesko“ grupės bendrovei „Kesko Food Ltd“ ir 50 proc. – Švedijos ICA grupės bendrovei „ICA Baltic AB“.

Populiarūs straipsniai