RIMI prekybos centrų direktorės LR Prezidentūroje apdovanotos padėkomis

2017 m. Sausis 26 d.

Vakar, sausio 25 d., Lietuvos Respublikos Prezidentūroje įvyko baigiamasis Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Knygų Kalėdos“ renginys, kuriame Prezidentė įteikė paramą prie lapkričio 14 – sausio 6 d. vykusios akcijos prisidėjusiems bičiuliams.

Prezidentės teigimu, vis daugiau Lietuvos žmonių ir verslo įmonių dovanoja knygas ir noriai dalyvauja socialinę atskirtį mažinančioje veikloje. Tai rodo, kad mums visiems svarbus noras prisidėti prie darnesnės visuomenės. Valstybės vadovė padėkojo visiems, prisijungusiems prie šių metų „Knygų Kalėdų“ ir dovanojusiems įkvepiančių ir gyvenimą keičiančių knygų.

Prie akcijos prisidėjo ir RIMI parduotuvės, Lietuvos miestuose surinkusios daugiau nei 5300 knygų, iš kurių virš 1300 atiteko šalies bibliotekoms. Kitos knygos atiteko globos namams ir vaikų dienos centrams. Daugiausiai knygų surinko RIMI parduotuvės Vilniuje – PC Panorama, PC Žalgirio bei PC Europos Kaune, o parduotuvių direktorėms padėkas įteikė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Iš viso šiais metais per akciją padovanota daugiau nei 50 tūkst. naujų knygų.

Daugiau informacijos apie vykusius „Knygų Kalėdų“ renginius rasite svetainėje www.knygukaledos.lt ir socialinėje paskyroje „Facebook“ @knygukaledos.

 


Populiarūs straipsniai