RIMI prekybos centre surenga penktoji vaikų rankdarbių mugė „Tau nuo manęs”

2011 m. Balandis 20 d.
Balandžio 16 d. socialinę-psichologinę pagalbą globos namų vaikams teikianti VšĮ „Pokyčių kelias“ kartu su „Rimi Lietuva“ artėjančių Šv. Velykų proga surengė jau tradicine tapusią dienos centrų ir globos namų auklėtinių rankdarbių mugę „Tau nuo manęs“. 
 
Penktą kartą surengtos mugės „Tau nuo manęs“ lankytojams ir Šiaurės miestelio RIMI pirkėjams buvo siūloma įsigyti per 800 įvairių rankdarbių: velykinių atviručių, paveikslų, molio statulėlių, originalių buities reikmenų, papuošalų, kuriuos sukūrė daugiau nei 300 vaikų iš 22 globos namų. Visi pinigai (virš tūkstančio litų), gauti pardavus vaikų darbelius, pasiekė pačius vaikus.
 
VšĮ „Pokyčių kelias“ vadovės Ingridos Tamutytės teigimu, šiuo projektu siekiama ugdyti vaikų, augančių globos namuose bei socialinės rizikos šeimose, kūrybingumą, atsakingumą bei verslumą, kuris jiems padėtų ateityje, pradedant savarankišką gyvenimą. 
 
Pasak „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovės Ramintos Stanaitytės-Česnulienės, RIMI visuomet stengiasi prisidėti prie įvairių realią socialinę naudą teikiančių projektų. „O ši mugė ypatinga dar ir tuo, jog suteikia džiaugsmo ir naudos ne tik jame dalyvaujantiems vaikams, bet ir RIMI pirkėjams, iš kurių kiekvienas įsigydamas vaikų rankomis ir širdimi pagamintą rankdarbį, gali tapti šio projekto dalimi“, - sako ji.
 
Nuo 2009 m. veikianti VšĮ „Pokyčių kelias“ teikia socialinę-psichologinę pagalbą vaikams iš globos namų bei užsiima  vaikų globos sistemos tobulinimu. Organizaciją sudaro psichologų komanda, kuri taip pat bendrauja su verslo, mokslo atstovais ir skatina juos bei pavienius žmones padėti vaikams iš globos namų. 
 
 

Populiarūs straipsniai