„Rimi“ prekybos centrai kviečia praleisti vasarą kartu su šeima

2008 m. Birželis 19 d.
Prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ šią vasarą pradeda vykdyti foto-projektą „Rimi“ vasara su šeima“ ir kviečia visus savo pirkėjus daugiau laiko praleisti su savo šeimos nariais, nes nori įamžinti smagiausias jų buvimo kartu akimirkas. Projekte „Rimi“ vasara su šeima“ sutiko dalyvauti garsiausi šalies fotomenininkai bei vaikų ir tėvelių itin mėgiamas rašytojas V. V. Landsbergis.
 
„Į mūsų prekybos centrus žmonės dažniausiai ateina apsipirkti kartu su savo šeimomis, todėl nusprendėme, kad tai yra puiki proga pastebėti ir įamžinti gražiausias ir nesuvaidintas akimirkas, kurios atspindi nuoširdžius tarpusavio santykius. Tikimės, kad šis netradicinis ir nuotaikingas projektas užkrės geromis emocijomis visus, užsukusius į „Rimi“ prekybos centrus“, – kalbėjo „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
Projekte „Rimi“ vasara su šeima“ dalyvaus ir šeimas fotografuos tokie žymūs Lietuvos fotomenininkai kaip Ramūnas Danisevičius, Gintaras Česonis, Robertas Gabrys, Rolandas Parafinavičius, Vidas Venslovaitis bei Faustas Augustinas. Be to, fotografijų meninę vertę sustiprins ir pripažinto režisieriaus, rašytojo bei poeto V. V. Landsbergio kūrinių citatos, kurias autorius parinks kiekvienai nuotraukai.
 
Rugsėjo mėnesį Vilniuje bus surengta speciali paroda, kurios metu pamatyti save nuotraukose galės ne tik pačios šeimos, bet ir jų artimieji, draugai bei visi norintieji. Vėliau nuotraukos bus eksponuojamos ir „Rimi“ prekybos centruose visoje Lietuvoje. Šeimos, kurių nuotraukos puikuosis parodoje bei prekybos centruose, bus apdovanotos vertingais prizais.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 58 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 23 „Rimi“ („Supermarket“), 10 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai