„Rimi“ prekių sandėliavimui ir platinimui skirtas BRC sertifikatas

2017 m. Lapkritis 17 d.

Spalio 2-3 dienomis nepriklausomas auditorius iš „Cert ID Europe Limited“ atliko „Rimi“ Centrinio sandėlio BRC auditą. „Rimi“ yra vienintelė įmonė Lietuvoje, kurios prekių sandėliavimas ir platinimas įvertinti šiuo sertifikatu. O šiais metais įmonės procesai pelnė dar geresnį įvertinimą nei praėjusiais metais.

Patikrinimo tikslas buvo įvertinti „Rimi“ prekių priėmimo, sandėliavimo ir transportavimo procesų atitikimą aukščiausiems prekių kokybės ir saugumo reikalavimams. „Nuolat dedame vis daugiau pastangų, siekdami užtikrinti produktų saugumą visoje mūsų platinimo grandinėje bei pateikti kokybiškiausią produktą klientams. Sandėlyje įgyvendinami aukščiausi prekių kokybės ir saugumo standartai, palaikoma atitinkama švara ir tvarka. Logistikos, tiekimo ir kokybės komandos nuolat efektyviai bendradarbiauja ir siekia geriausio rezultato – visa tai įrodo pasiektas aukštesnis BRC lygis“, – sako „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė.

BRC – tai Britų mažmenininkių konsorciumo sukurti standartai, kurie apima maisto techninį, pakuočių, vartojimo, visuotinį sandėliavimo ir platinimo standartus. Jie yra sulaukę pasaulinio pripažinimo ir laikomi gerosios praktikos maisto pramonėje pavyzdžiais. 


Populiarūs straipsniai