RIMI pradeda burti komandą „Danske Bank Vilniaus maratonui”

2015 m. Gegužė 04 d.
Kviečiame visus pirkėjus kalendoriuose raudonai apsibraukti rugsėjo 13 dieną, išsitraukti iš spintos bėgimo batelius ir nuo gegužės 4 d. dalyvauti loterijoje, kurioje galite laimėti nemokamą registraciją bėgimui 4,2 km „RIMI Šeimos“ trasoje „Danske Bank Vilniaus maratone”!
 
Dalyvauti loterijoje ir siekti laimėti bėgimą „RIMI Šeimos” trasoje gali visi RIMI pirkėjai, RIMI parduotuvėse įsigyję prekių už 10 eurų ir daugiau. Pasinaudojus „Mano RIMI“ lojalumo kortele ir susimokėjus grynaisiais arba banko mokėjimo kortele, kasoje jiems bus išduotas antrasis čekis, kurio numerį reikės įrašyti svetainės www.rimiseima.lt registracijos formoje.
 
Nuo gegužės 4 d. iki birželio 14 d. kiekvieną savaitę bus renkama po 50 nugalėtojų, kuriems RIMI padovanos nemokamą registraciją „Vilniaus Danske Bank maratone“. Nugalėtojai bus skelbiami kiekvieną pirmadienį www.rimiseima.lt ir „Gaminunamie.lt“ „Facebook“ paskyroje.
 
„RIMI Šeimos“ bėgime laukiame visų – ir didelių, ir mažų, ir patyrusių bėgikų, ir pradedančiųjų. Nesvarbu, ar prie „RIMI Šeimos“ jungiatės pirmą kartą, ar jau seniai esate jos narys – palaikymą ir gerą nuotaiką garantuojame!
 
Daugiau informacijos apie RIMI loteriją rasite www.rimiseima.lt, o apie „Danske Bank Vilniaus maratoną“ - www.vilniausmaratonas.lt.  

Populiarūs straipsniai