RIMI pirmieji iš prekybos tinklų galės sandėliuoti ekologiškus produktus

2014 m. Birželis 10 d.
Mažmeninės prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ logistikos centro sandėliai pripažinti tinkamais sandėliuoti ekologiškus produktus – tai patvirtino VšĮ „Ekoagra“ prekybos tinklui suteiktas sertifikatas. Šį sertifikatą RIMI gavo pirmieji  iš didžiųjų mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje.
 
RIMI suteiktas sertifikatas patvirtina, jog šio prekybos tinklo parduodamos prekės su ekologišku ženklinimu yra transportuojamos ir laikomos sąlygomis, leidžiančiomis išlaikyti visas gerąsias šių prekių savybes.
 
„RIMI visada skyrė itin didelį dėmesį ekologiškų produktų tiekimo priežiūros procesui, todėl siekėme gauti ir tai pripažįstantį sertifikatą. Kokybiškas, pirkėjų lūkesčius atitinkantis asortimentas – vienas pagrindinių mūsų tikslų, o šis sertifikatas yra dar vienas aukščiausios RIMI siūlomos produkcijos kokybės įrodymas“,– sako „Rimi Lietuva“ kokybės vadovas Vaidas Kukarėnas.
 
„Ekoagra“ sertifikatas taip pat įpareigoja „Rimi Lietuva“ nuolat vykdyti ekologiškų prekių tiekėjų kontrolę, siekiant užtikrinti, kad visos jų tiekiamos prekės yra sertifikuotos ir turi jų ekologiškumą įrodančius dokumentus. „Bendradarbiavimas su „Ekoagra“ mums leis ir toliau tobulinti ekologiškų prekių tiekimo sistemą ir užtikrinti, kad RIMI pirkėjai mūsų parduotuvėse visada rastų iš tikrųjų ekologišką produkciją“, - sako jis.
 
Sertifikatą suteikusi VšĮ „Ekoagra“ yra vienintelė įstaiga Lietuvoje, užsiimanti ekologinės gamybos žemės ūkio ir maisto produktų kontrole. „Ekoagra“ griežtai reglamentuoja, kontroliuoja ir sertifikuoja ekologišką produkciją, jos gamintojus, tiekėjus ir platintojus, kad tokią produkciją perkantis pirkėjas būtų tikras, jog sudėtyje tikrai nėra genetiškai modifikuotų organizmų, sintetinių maisto priedų, cheminių medžiagų.
 

Populiarūs straipsniai