„Rimi“ pirkėjui– naujas metų automobilis ir asmeninė stovėjimo vieta

2006 m. Liepa 20 d.

Kaunietis Vaidotas Bandzinas geriausiai žino, kokią laimėjimo galimybę gavo vien dėl to, jog gyvena Kaune. Liepos 19 dieną jam buvo įteiktas pagrindinis prizas, laimėtas mažmeninės prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ Kaune organizuotoje akcijoje „Ką prarado vilniečiai”. V. Bandzinui atiteko metų automobiliu prieš pusmetį išrinktas „Volkswagen Pasat“. „Rimi Lietuva” taip pat sumokėjo papildomas vienerių metų draudimo išlaidas. 

 

„Iki šiol važinėjau 1991-ųjų metų „Audi 80“ automobiliu, tad gauti dovanų populiariausią mašiną Lietuvoje – sėkmė, kuria patikėjau ne iš karto. Kai buvo traukiamas akcijos laimėtojas, manęs tarp žiūrovų nebuvo, patikėjau tik gavęs „Rimi“ atstovų patvirtinimą. Viena pirmųjų kelionių bus ne tik į pajūrį, bet ir į Vilnių, pademonstruosiu, ko neteko vilniečiai“, – juokavo akcijos laimėtojas kaunietis Vaidotas Bandzinas.

 

Lydimas apsaugos automobilių su švyturėliais ir garsiniais signalais, laimingasis kaunietis buvo palydėtas iki jo mėgstamos parduotuvės „Rimi“ Krėvės prospekte. Ten jo laukė dar vienas siurprizas – laimėtajam automobiliui metams rezervuota asmeninė stovėjimo vieta.
 

Kaunui skirta akcija prasidėjo gegužę ir vyko du mėnesius. Perkant bet kuriame Kauno „Rimi“ prekybos centre buvo galima laimėti įvairių prizų: nuo žurnalų, DVD filmų iki dviračių ir televizorių. Akcijos metu momentinius prizus laimėjo vidutiniškai kas 200-asis kaunietis.

 „Rimi Lietuvai“ priklauso iš viso 45 parduotuvės: 22 „Rimi Supermarket“, 7 „Rimi Hypermarket“ ir 16 žemų kainų parduotuvės „Supernetto“.
 

„Rimi Lietuva“ priklauso bendrajai įmonei „Rimi Baltic“. Šiuo metu „Rimi Baltic“ valdo 190 prekybos centrus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.  50 proc. įmonės akcijų priklauso Suomijos „Kesko“ grupės bendrovei „Kesko Food Ltd“ ir 50 proc. – Švedijos ICA grupės bendrovei „ICA Baltic AB“.


Populiarūs straipsniai