„Rimi“ pirkėjams išdalins 3,3 mln. kalėdinių sentencijų

2008 m. Gruodis 09 d.
Kalėdos nėra joks konkretus laikas.
Tai sąmonės būsena.
Branginti laiką ir gerumą,
būti kupinam malonės
reiškia turėti tikrąją Kalėdų dvasią savyje.
 
Calvin Coolidge
 
 
Norėdama apsaugoti pirkėjus nuo šalyje įsivyraujančių pesimistinių nuotaikų, bendrovė „Rimi Lietuva“ nusprendė savo klientams prieš Kalėdas kasdien skaidrinti nuotaiką. Gruodžio 8 d. visuose „Rimi“ prekybos centruose startuoja specialus projektas, kurio metu kasininkai visiems apsiperkantiems dalins šiltas ir gražias su artėjančiomis šventėmis susijusias sentencijas. Visos akcijos metu planuojama išdalinti apie 3,3 milijonų lapelių su gražiomis mintimis.
 
 
„Šiais permainingais laikais žmonės paprastai labiau susikoncentruoja ties savo kasdieniniais rūpesčiais. Todėl šiais metais nusprendėme tradicines kalėdines nuolaidų akcijas papildyti projektu, kuris į mūsų pirkėjų širdis atneštų tikrą šventinę nuotaiką. Šia akcija pirkėjams norėtume priminti, kad, artėjant gražiausioms metų šventėms, pats laikas atsigręžti į tikrąsias vertybes ir pasidžiaugti net ir mažiausiomis smulkmenomis ar tiesiog šiltu žodžiu. Tikimės, kad gera nuotaika apsikrės ne tik mūsų pirkėjai, bet ir visi Lietuvos žmonės“, – teigia „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Tony Holmberg.
 
 
Kalėdinių minčių projektas „Rimi“ prekybos centruose truks dvi su puse savaitės ir tęsis iki gruodžio 25 dienos. Kiekvieną dieną „Rimi“ pirkėjams bus dalinama po dvi skirtingas sentencijas – po vieną prieš pietus ir vieną po pietų. Ant specialių akcijos lapelių bus užrašytos tiek lietuvių, tiek užsienio žymių visuomenės veikėjų gražios mintys, susijusios su šv. Kalėdomis.
 
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 60 prekybos centrų visoje Lietuvoje: 27 „Rimi“ („Supermarket“), 11 „Rimi Hypermarket“ ir 22 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai