RIMI pirkėjai prisidėjo prie naujo „Maisto banko“ rekordo

2015 m. Kovas 25 d.
Kovo 20–21 dienomis Lietuvoje įvyko tradicinė priešvelykinė „Maisto banko“ akcija, prie kurios aukodami maisto produktus sunkiau gyvenantiems žmonėms prisidėjo ir visų 48 RIMI parduotuvių pirkėjai. Akcija ir vėl maloniai nustebino žmonių dosnumu – RIMI pirkėjai paaukojo 52143 maisto produktus už 46 331,53 eurų. Iš viso šios akcijos metu geradariai skurstantiems paaukojo maisto už 302 tūkst. eurų. Tai – naujas pavasarinių „Maisto banko“ akcijų rekordas.
 
Aktyviausiai iš „Rimi Lietuva“ tinklo parduotuvių aukojo sostinės RIMI parduotuvių pirkėjai: Šiaurės miestelio RMI paaukota maisto už 3803,73 eurų, „Panoramos“ RIMI – už 2991,7 eurų, Savanorių pr. RIMI – už 2739,1 eurų. Šiaurės miestelio RIMI jau ne pirmus metus iš eilės pelnė dosniausios parduotuvės vardą Lietuvoje.
 
„Džiaugiamės, kad RIMI pirkėjų gerumui nėra ribų – tai įrodo kiekviena nauja akcija. Tikime, kad tokį žmonių gerumą lėmė ne tik gera nuotaika ir gerumu užkrečiantis pavasaris, bet ir didėjantis pirkėjų sąmoningumas“, – sakė „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė.
 
Siekiant sudominti ir mažuosius pirkėjus, šeštadienį Šiaurės miestelio RIMI parduotuvėje „Maisto banko“ ambasadorė Nomeda Marčėnaitė kvietė prekybos centro lankytojus dalyvauti smagiame renginyje –simbolinio „Maisto banko“ kiaušinio dekoravime.
 
„Kiaušinis – ne tik pavasario ir artėjančių šv. Velykų simbolis. Kiaušinis – taip pat ir sotumo, stiprybės šaltinis bei namų lizdo atributas. Pagaliau kiaušinis glaudžiai siejasi ir su „Maisto banko“ akcija: juk jos ženklas – lesantys paukšteliai“, - apie sumanymą sakė žurnalistė ir menininkė N. Marčėnaitė.
 
Pusantro metro kiaušinį ištekino N. Marčėnaitės širdies draugas Vytas Palavinskas su kolegomis. Skulptūra buvo išdekoruota Nomedos stilizuotais ornamentais – vaikams beliko juos išmarginti ir nuspalvinti.
 
Priešvelykinė „Maisto banko“ akcija vyko 73 Lietuvos miestuose. Akcijos metu 128 tūkst. geradarių nepasiturintiems paaukojo 343716 ilgai negendančių maisto produktų. Juos rinkti padėjo 7,8 tūkst. savanorių.

Populiarūs straipsniai