RIMI pirkėjai „Maisto bankui“ padovanojo 3 tonas maisto produktų

2015 m. Vasaris 23 d.
Vasario 13 d. RIMI parduotuvėse pirkėjai buvo kviečiami prisiminti ir paremti sunkiau gyvenančius žmones. 25 RIMI parduotuvėse vykusios „Maisto banko“ skatinimo akcijos metu pirkėjai paaukojo daugiau nei 3 tonas maisto produktų, kurių vertė siekia 5087,60 eurų. 
 
Geriausiais rezultatais pasižymėjo sostinės „RIMI Hypermarket“ parduotuvė, įsikūrusi Savanorių prospekte – šios parduotuvės pirkėjai iš viso paaukojo 420 vnt. ilgai negendančių maisto produktų už 503,42 eurus.
 
„Ši aukojimo skatinimo akcija dar kartą leido įsitikinti RIMI pirkėjų dosnumu. Džiaugiamės, kad žmonės mielai remia sunkiau gyvenančius žmones ne tik prieš didžiąsias metų šventes, bet ir visai be progos. Tai leidžia „Maisto bankui“ išlaikyti pakankamą kiekį maisto produktų sandėliuose ir reguliariai remti vargingai gyvenančias šeimas“, – sako Giedrė Bielskytė, „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė.
 
Aukoti maisto vargingai gyvenančioms šeimoms RIMI pirkėjai gali kasdien, maisto produktus dėdami į nuolat parduotuvėse stovinčias „Maisto banko“ dėžes.

 


Populiarūs straipsniai