„Rimi“ pirkėjai „Maisto bankui“ paaukojo produktų už daugiau nei 67 tūkst. eurų

2017 m. Spalis 23 d.

Šiemet jau antrą kartą „Rimi Lietuva“ ragino prisidėti prie labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ akcijos. Iš viso „Rimi“ pirkėjai per dvi dienas nepasiturinčiųjų maitinimui paaukojo maisto produktų už daugiau nei 67 tūkst. eurų.

Dosniausi buvo Vilniuje esančių „City North“, „Panoramos“, „Mylios“, „Jeruzalės“ ir „Mandarino“ „Rimi“ parduotuvių klientai – vien jose buvo paaukota maisto produktų už 14 952 eurus. Visose Vilniaus „Rimi“ parduotuvėse „Maisto banko“ savanoriams perduota labdaros už 33 tūkst. eurų. Iš viso per dvi dienas trukusią socialinę akciją visos Lietuvos „Rimi“ parduotuvėse buvo paaukoti 59 273 vienetai maisto produktų, kurių vertė – 67 457 eurai.

Akcijos metu „Rimi“ parduotuvėse buvo kviečiama nepasiturintiesiems aukoti ilgai negendančius maisto produktus – makaronus, kruopas, miltus, aliejų, konservus, cukrų, sausus pusryčius, arbatą, uogienę ir kt..

Iš viso „Maisto banko“ akcijoje Lietuvos žmonės paaukojo 366 592 vnt. maisto produktų, už 420 967 eurų. „Maisto banko“ savanorių surinktas maistas, padedant socialinėms organizacijoms, pasiekia dėl įvairių priežasčių skurstančius žmones – daugiavaikes šeimas, mažas pajamas gaunančius neįgaliuosius, senolius, bedarbius, vienas vaikus auginančias motinas ar socialinėje krizėje atsidūrę asmenys.

 


Populiarūs straipsniai