RIMI pirkėjai į „Maisto banko“ akcijos „krepšelį“ įdėjo 33 tūkst. produktų

2013 m. Balandis 15 d.

 

Balandžio 12-13 d. „Maisto banko“ akcijos metu visose dalyvavusiose parduotuvėse buvo suaukotas rekordinis produktų skaičius - 285 tūkst. maisto produktų už 900 tūkst. litų. RIMI personalas ir dosnūs mūsų pirkėjai prie to taip pat ženkliai prisidėjo – 35 RIMI parduotuvėse buvo suaukota beveik 33 tūkst. produktų, kurių vertė 107 tūkst. litų.  
 
„RIMI parduotuvių personalas labai draugiškai priėmė akcijos savanorius - gavome visą reikiamą pagalbą ir informaciją. Džiaugiuosi ir tuo, jog RIMI darbuotojai patys skatino žmones aukoti - akcijos metu lengvai prieinamose prekybos salės vietose ir kasose išdėstė reikalingus produktus, kad pirkėjai be vargo galėtų juos pasiekti ir paaukoti“, - sakė „Maisto banko“ projektų vadovas Modestas Bastys.
 
Tradicinėje „Maisto banko“ akcijoje dalyvavo 12 RIMI parduotuvių Vilniuje, 5 - Kaune, 5 - Klaipėdoje, 3 - Alytuje, 2 - Šiauliuose, po vieną Biržuose, Elektrėnuose, Jonavoje, Kaišiadoryse, Marijampolėje, Panevėžyje, Tauragėje ir Utenoje.
 
Kaip jau tapo įprasta dosniausi buvo Vilniaus RIMI Hypermarket Žirmūnų g. 64 pirkėjai - per dvi akcijos dienas jie paaukojo maisto net už 11 tūkst. litų. Įspūdingas rezultatas!
 
Tradiciškai daugiausia šiomis dienomis RIMI buvo paaukota makaronų ir kruopų, taip pat surinkta daug cukraus, aliejaus ir arbatos. 
 
„Maisto banko“ padėkos filmukas.

Populiarūs straipsniai