RIMI pirkėjai jau sutaupė 11 mln. eurų

2016 m. Balandis 25 d.

Šiais metais RIMI lojalumo kortelė „Mano RIMI“ švenčia 5 metų gimtadienį. Jubiliejaus proga suskaičiavome, kad naudodamiesi lojalumo programa mūsų pirkėjai jau sutaupė 11 mln. eurų. Sutaupytų lėšų suma kasmet auga vidutiniškai 10 procentų.

„Šiuo metu kas antra prekė Lietuvoje yra nuperkama su nuolaida. Mūsų parduotuvių pirkėjai jau įprato gauti pasiūlymus mėgstamai produkcijai, o ne tik pagrindiniam pirkinių krepšeliui. Kad pirkėjai sutaupytų dar daugiau, jau metus pirkėjams siūlome individualizuotą lojalumo programą „Mano RIMI“. Sistema automatiškai parenka asmenines nuolaidas pirkėjui pagal jo apsipirkimų istoriją, dažniausiai perkamus produktus“, - sakė RIMI Viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė.

„Mano RIMI“ kortelės išdalytos daugiau nei 1,3 mln. mūsų pirkėjų, o kiekvieną mėnesį apie pusė jų pasinaudoja kortelės suteikiamais privalumais.

Siekiant sutaupyti dar daugiau RIMI pataria sekti nuolaidų pasiūlymus RIMI terminaluose, nepamiršti atsispausdinti ir kuponų akcinėms prekėms. Žinoma, svarbu ir atsakingai vartoti, optimizuojant perkamo maisto kiekį. Svarbu prisiminti, kad pinigais virtusius RIMI taškus iš kortelės galite panaudoti ne tik įsigydami prekes, tačiau ir paaukodami juos stokojantiems – organizacijai „Gelbėkit vaikus“. 2015 metais pirkėjai tokiu būdu jau paaukojo daugiau nei 7000 eurų.


Populiarūs straipsniai