RIMI pasveikino Gausių šeimų pirmokus

2014 m. Rugpjūtis 31 d.
Rugpjūčio 29 d. Gausių šeimų asociacija iškilmingai ir su pilnomis kuprinėmis į mokyklą išlydėjo gausių šeimų pirmokus. Mokslo metų pradžios šventė gausių šeimų vaikams pirmą kartą surengta sostinės Valdovų rūmuose.
 
Šventės metu tėvams ir vaikams surengta ekskursija po Valdovų rūmus bei koncertas, kurio metu skambėjo muzikiniai sveikinimai pirmokams. Su pirmųjų mokslo metų pradžia gausių šeimų vaikus sveikino ir Seimo nariai bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai. Gausių šeimų pirmokams, kurių šiemet asociacijos nariai į mokyklą išleido net 116, taip pat įteiktos dovanos.
 
Kiekvienas pirmokas dovanų gavo po kuprinę, pilną reikalingiausių mokyklinių priemonių. Kanceliarinėmis prekėmis vaikus parėmė mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“, gausių šeimų pirmokus į mokyklą išlydėti padedantis jau dešimtus metus iš eilės. Iš viso per 10 metų „Rimi Lietuva“ paramą suteikė maždaug 900 vaikų.
 
„Valdovų rūmus šventei pasirinkome, nes tai – istorinė vieta. Čia buvo priimami svarbūs sprendimai, o dabar vyksta ne tik kultūriniai, bet ir valstybei svarbūs renginiai. Norime, kad vaikai pamatytų tokias vietas ir sektų didžių žmonių pavyzdžiu. Siekiame, kad jau nuo pirmos klasės jie išsikeltų tikslą dalyvauti valstybės valdyme, priimti svarbius sprendimus“, – sako Gausių šeimų asociacijos pirmininkė Angelė Kostogrizienė.
 
Gausių šeimų asociacija Rugsėjo 1-osios šventę organizavo jau 18 metus iš eilės. Projekte dalyvavo gausios šeimos iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Radviliškio ir Kupiškio miestų bei Šiaulių ir Panevėžio rajonų.
 
Gausių šeimų asociacija, gyvuojanti jau 24 metus, nuolat vykdo įvairius projektus, susijusius su gausių šeimų ir jose augančių vaikų gerove, atstovauja gausių šeimų interesams įvairiose institucijose, vykdo švietėjišką veiklą ir padeda savo nariams. Asociacija vienija 12 gausių šeimų bendrijų iš 11 šalies rajonų. Šios bendrijos jungia apie 2000 šeimų iš visos Lietuvos. Bendrijų nariais yra šeimos, auginančios 3 ir daugiau vaikų. 
 

Populiarūs straipsniai