„Rimi“ parduotuvėse vykusi „Maisto banko“ akcija – gausiausia savanorių skaičiumi

2022 m. Spalis 17 d.
Praėjusį savaitgalį prekybos tinklas „Rimi“ prisidėjo prie rudeninės „Maisto banko“ akcijos.

Įvairiuose Lietuvos miestuose esančiose „Rimi“ parduotuvėse budėjo net 9280 organizacijos savanorių – tiek daug jų dar nėra buvę. Daugiausia pirkėjai suaukojo makaronų, kruopų, cukraus ir aliejaus – iš viso daugiau nei 33 tūkst. produktų.  

Kiekvienais metais parama maistu tampa reikšminga pagalba sunkiau besiverčiantiems. „Su „Maisto banku“ seniai bendradarbiaujame tiekdami maistą nepasiturintiems, pavasario akcijoje siekėme paremti ir nuo karo siaubo Ukrainoje pabėgusius žmones, besikuriančius mūsų šalyje. Dabar, kylant kainoms, norime padėti ir visiems stokojantiems maisto Lietuvos gyventojams – kiekvieno mūsų indėlis yra labai reikalingas. Dėkojame savo pirkėjams, kad nepailsta teikti pagalbos tiems, kuriems dabar jos labiausiai reikia“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius, nuoširdžiai dėkodamas aukojantiems ir savanoriaujantiems.

Dosniausiai aukojo didžiausių miestų gyventojai

Jau trisdešimt trečiąjį kartą vykusios ir žmones iš visos Lietuvos suvienijančios „Maisto banko“ akcijos savanoriai kvietė padėti nepasiturintiems: mažas pajamas gaunančioms šeimoms, darbo netekusiems žmonėms, neįgaliesiems, vienišiems senoliams, benamiams ir kitiems vargstantiesiems.

Per dvi dienas „Rimi“ pirkėjai suaukojo 33 562 produktus, kurių preliminari vertė – net 46 620 eurų. Tai beveik dvigubai daugiau nei „Rimi“ parduotuvėse buvo surinkta per praėjusio rudens „Maisto banko“ akciją, kuomet suaukota produktų už 25 tūkst. eurų. Dažniausiai „Rimi“ pirkėjai aukojo įvairius makaronus ir kruopas, tačiau, kaip ir kiekvienais metais, taip pat žmonės rinkosi padėti aliejumi, mėsos ir žuvies konservais, miltais, sausainiais, higienos priemonėmis.

Savanorių prašymu dosniausiai parama dalijosi penkių didžiųjų miestų pirkėjai. Vilniuje paaukoti 12 989 produktai, Kaune – 7322, Klaipėdoje – 7382 Panevėžyje – 2 154.

Skatina įvairias paramos formas

„Rimi“ ir „Maisto bankas“ sėkmingai bendradarbiauja jau ne vienerius metus. „Rimi“ socialiai remtiniems asmenims teikia paramą nurašomais maisto produktais, taip pat ilgo galiojimo maisto produktais. „Rimi“ ir toliau stiprina bendradarbiavimą su įvairiomis nevyriausybinėmis paramos organizacijomis, taip pat teikia finansinę paramą patys, skatina tai daryti klientus, suteikdami galimybę aukoti ir fizinėse parduotuvėse, ir elektroninėje parduotuvėje „Rimi.lt“, kurioje galima įsigyti paramos kuponus. Nespėjusius sudalyvauti akcijoje, „Maisto bankas“ kviečia aukoti skambinant trumpuoju numeriu 1343 (auka 3 eurai) ar internetu www.maistobankas.lt/paremk. 


Populiarūs straipsniai