RIMI parduotuvės – kalėdinio gerumo nešėjai

2016 m. Gruodis 27 d.

Kaip ir visus metus, taip ir artėjant Kalėdoms mažmeninės prekybos tinklo RIMI prekybos centrai savanoriškai vykdo gerus darbus, kurie padeda kurti geresnę visuomenę, prisideda prie socialiai pažeidžiamų grupių, gyventojų sveikatos ar aplinkos gerovės.

Štai PC Panorama (Vilniuje) prieš didžiąsias metų šventes su dovanomis aplankė savo gerus draugus – sutrikusio vystymo kūdikių namuose gyvenančius mažylius. Šį kartą vaikučiai sulaukė Kalėdomis kvepiančių lauktuvių – kūčiukų, mandarinų, sausainių, šviežiai iškeptų RIMI kepyklos meduoliukų bei dekoracijų, kurios padėjo sukurti Kalėdinę nuotaiką – baltieji burbulai vaikams priminė kamuolius, su kuriais jie panoro žaisti. Ne mažiau dėmesio sulaukė ir toks paprastas dalykas, kaip RIMI dėžė, kurioje buvo atvežtos dovanos – kas po ja slėpėsi, o kas bandė sutilpti. Mūsų džiaugsmui, nuo praėjusio jų apsilankymo sutrikusio vystymo kūdikių namuose naujus namus atrado du vaikai, o dar viena mergytė jau laukė, kada ją pasiims tėvai. Šias Kalėdas ji sutiks jau naujuose namuose.

PC Europa (Kaune) prisidėjo prie aplinkai draugiškos aplinkos kūrimo ir vaikų edukacijos šia tema bei prisijungė prie VšĮ Interjero erdvės vykdomo projekto „Kūrybos kampas 360“. Jo tikslas – ugdyti visuomenę dėl atsakingo vartojimo ir atliekų poveikio mūsų aplinkai. Projekte mokoma antram gyvenimui prikelti nenaudojamus daiktus ir juos paversti naudingais. Šiais metais įvyko renginys „Plastiko atliekų mažinimas“. Jo metu vyko kūrybinės dirbtuvės, mini maišelių siuvyklėlė, seminaras-diskusija apie atsakingą vartojimą bei filmo  „Pakuočių atliekų tvarkymas Lietuvoje“ (PTO) peržiūra. Prie šio renginio prisijungė ir PC Europa, mažuosius dirbtuvių lankytojus aprūpinę vaišėmis bei medžiagomis, tokiomis kaip RIMI parduotuvėse panaudotas popierius, dėžutės. Jos kasdien išmetamos, o šįkart buvo prikeltos antram gyvenimui.

Šiauliuose įsikūrusių parduotuvių PC Saulės miestas ir PC Dainai darbuotojai vieną gruodžio dieną paskyrė gerumui ir suorganizavo kraujo donorystės akciją. Joje dalyvavo 18 RIMI darbuotojų. Tokios akcijos planuojamos ir ateityje.

RIMI parduotuvės kasmet stengiasi prisidėti prie visuomenės gerovės ir įgyvendina iniciatyvas tokiose srityse kaip sveikas gyvenimo būdas, verslo skaidrumas, taip pat aktyviai lanko mažuosius vaikų namuose, bendradarbiauja su mokyklomis, senelių namais, padeda gyvūnų globos organizacijoms ir kt.

 


Populiarūs straipsniai