RIMI parduotuvėje Kaune – pavasariška moksleivių darbų paroda

2015 m. Kovas 26 d.
Nuo kovo 19 d. prekybos centre „Mega“ esančios RIMI parduotuvės lankytojai turi progą gėrėtis pavasariu dvelkiančia meninių floristikos darbų paroda. Artėjant gražiausiai pavasario šventei, šv. Velykoms, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos moksleivių darbais siekiama atkreipti dėmesį į bundančią gamtą. 
 
„Visus darbus moksleiviai sukūrė iš tokių medžiagų kaip dirbtiniai augalai, gebenės, šienas ar šiaudai. Kadangi nebuvo galimybės reguliariai prižiūrėti eksponatų, teko atsisakyti gyvų gėlių ar žydinčių augalų“, – teigia Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos floristikos mokytoja-ekspertė Jolanta Malijonienė.
 
Floristikos mokytoja-ekspertė pažymi, kad visi darbai yra sukurti iš atsinaujinančių medžiagų, nes jos simbolizuoja pavasarį ir skleidžia idėją, kad su gamta turi atsibusti bei atsinaujinti ir žmonės.
 
Pasak J. Malijonienės, anksčiau moksleivių darbai buvo eksponuoti Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos erdvėse. Jos teigimu, įvairiose parodose bei konkursuose savo darbus mokyklos moksleiviai pristato dažnai, o RIMI prekybos centre eksponuoti darbus pakvietė buvusi mokyklos moksleivė, dabartinė RIMI darbuotoja.
 
„Pagalvojome, kad galime papuošti parduotuvės kampelį ir parodyti žmonėms, ką galima padaryti iš įvairių natūralių medžiagų. Vieta, kur eksponuojami darbai, yra šalia vaikų zonos.Pastebėjome, kad iš šiaudų pagaminti žaislai, paukščiai ir įvairūs gyvūnai ypač traukia mažųjų parduotuvės lankytojų dėmesį“, – sako mokytoja.
 

Populiarūs straipsniai