„Rimi“ parduotuvė trumpam virto filmavimo aikštele

2018 m. Birželis 28 d.
Parduotuvėje „Rimi“ buvo filmuojamas naujausias atlikėjo Dainoto Varno vaizdo klipas.

„Jausmas buvo įdomus: už lango naktis, miestas miega, o tu esi parduotuvėje, kurioje nėra nė vieno pirkėjo ir darbuotojo, išskyrus šaunųjį prekybos centro apsaugininką. Ir šįkart aš nebuvau pirkėjas, kaip paprastai. Unikali patirtis“, – sako projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjęs Merūno mokinys Dainotas Varnas, parduotuvėje „Rimi“ sostinės Kedrų gatvėje praleidęs visą naktį – nuo parduotuvės uždarymo vėlai vakare iki pat paryčių.

Neįprastoje vietoje – ant prekybos centro eskalatorių – buvo filmuojamas vaizdo klipas naujausiai D. Varno dainai „Dėl tavęs vienos“, kuri jau greitu metu bus pristatyta klausytojams.

Nuo paauglystės dainuojantis Dainotas muzikinę karjerą pradėjo prieš keletą metų, kai sėkmingai pasirodė projekte „Lietuvos balsas“ ir pateko į finalą.

Dainotas sako, kad jis bando Lietuvoje populiarinti mūsų atlikėjams dar gana svetimą muzikos stilių – jo dainose dažnas įžvelgia panašumų su Franko Sinatros ar Michaelo Buble kūryba.

„Mano klausytojas yra melancholikas, kuriam patinka klausantis muzikos apkabinti artimą žmogų, pasimėgauti muzikos kuriama emocija. Tai yra klasika, kuri nemiršta, ir ačiū Merūnui ir visiems kitiems, kurie mane palaiko ir tiki, kad tokia muzika yra svarbi ir reikalinga“, – teigia netrukus naują dainą, o lapkritį – ir debiutinį albumą planuojantis pristatyti atlikėjas.

Filmuojant vaizdo klipą naujausiai D. Varno dainai „Dėl tavęs vienos“ parduotuvė buvo uždaryta pirkėjams, o visas veiksmas vyko ant trijų „Rimi“ eskalatorių. Kartu dirbo gausi kūrybinė komanda, tarp kurių buvo ir devyni jauni aktoriai.

„Dėl tavęs vienos“ – tai daina apie meilę, kuriai žodžius ir muziką sukūrė Deivydas Zvonkus.

„Ką paprastai daro žmonės, leisdamiesi eskalatoriumi? Nieko, tik kiekvienas paniręs savo mintyse kažką mąsto. Tokia ir buvo pagrindinė mintis: aš leidžiuosi su pirkiniais, o aplink mane tarsi materializuojasi visos mintys. Iš pradžių būna diena, po to ateina naktis, pasirodo debesys, žvaigždės, namai, staliukas su maistu“, – pasakojo dainininkas, į muzikinę sceną grįžtantis po neseniai baigtų studijų Vilniaus universitete.

Vaizdo klipo režisierius, VšĮ „Incubus Films“ direktorius Ričardas Matačius papildo, kad visas vaizdo klipas bus iš esmės vieno kadro – pagrindinis jo herojus Dainotas stovi vietoje, tačiau personažai ir vaizdai aplink jį nuolat keičiasi.

„Niekur kitur Lietuvoje nebuvau matęs tokio ilgio eskalatorių. Buvau juos nusižiūrėjęs jau seniai ir gana ilgai nešiojausi mintį ką nors ant jų nufilmuoti“, – priduria prodiuseris.

Įdomi detalė – beveik visos vaizdo klipe naudotos dekoracijos (debesėliai, lemputės, namai ir kt.) buvo pagamintos iš perdirbto popieriaus ir po filmavimo vėl buvo atiduotos perdirbimui. Net ir „Rimi“ pirkinių maišelius, kurie bus matomi klipe, Dainotas pasirinko perdirbamus – taip siekė parodyti, kad kūryba taip pat gali būti tausojanti aplinką.


Populiarūs straipsniai