RIMI padėjo gausioms šeimoms pirmokus išleisti į mokyklą

2015 m. Rugsėjis 17 d.

Bendradarbiaudama su Gausių šeimų asociacija RIMI šiais metais į pirmąją klasę palydėjo 84 vaikus iš gausių šeimų. Pirmokams padovanotos naujos kuprinės, kuriose supakuotos visos pirmiesiems žingsniams mokykloje reikalingos kanceliarinės priemonės – pieštukai, akvarelės, flomasteriai, sąsiuviniai, penalas, aplankalai ir kitos pirmo būtinumo prekės.

„Pirmosios dienos mokykloje vaikams – itin svarbios. Vaikai susipažįsta, mėgsta pasidalinti vasaros įspūdžiais ir pasidžiaugti savo penalais, kuprinėmis ar spalvotais pieštukais. Šiemet pratęsėme bendradarbiavimą su Gausių šeimų asociacija ir vaikams padovanojome RIMI kuprines, kuriose buvo visos pirmajai klasei reikalingos priemonės – nuo sąsiuvinių iki guašo. Tikimės, jog ši dovana prisidės prie pirmųjų dienų mokykloje džiaugsmo ir paskatins vaikus visomis jėgomis kibti į mokslus ir siekti geriausių rezultatų“, – sakė Giedrė Bielskytė, RIMI ryšių su visuomene vadovė. RIMI parama siekė 3285 eurų.

Šiuo metu Gausių šeimų asociacija vienija 12 gausių šeimų bendrijų iš 11 šalies rajonų. Šios bendrijos jungia apie 2000 šeimų iš visos Lietuvos. Bendrijos organizavo šventes, kurių metu būsimiems pirmokėliams buvo įteiktos RIMI dovanotos kuprinės su visomis reikalingomis mokyklinėmis priemonėmis. Šventėse dalyvavo rėmėjai, Seimo nariai, savivaldybių atstovai.

„Vaikai buvo labai laimingi gavę RIMI kuprines. Kadangi jos buvo pilnos įvairiausių mokyklinių prekių, tik paėmę į rankas vaikai pajautė, kiek jose visko daug ir nekantravo viską apžiūrėti. Gausiose šeimose tėveliams nėra lengva ir paprasta aprūpinti visus vaikus būtiniausiomis mokyklinėmis prekėmis, tad ši dovana jiems tikrai leis pasijausti ypatingais, atėjus į pirmąją klasę“, – apie vaikų įspūdžius pasakojo  Gausių šeimų asociacijos vadovė Angelė Kostogrizienė.


Populiarūs straipsniai