RIMI padeda tesėti pažadus

2011 m. Sausis 05 d.
Nuo gruodžio mėnesio „Rimi Lietuva“ vykdomos apklausos duomenimis, naujų metų proga dažniausiai Lietuvos gyventojai sau pasižada numesti svorio (10 proc.), būti geresniais žmonėmis (8 proc.) ir mesti rūkyti (7 proc.). 
 
Interneto svetainėje www.aspazadu.lt apklausus beveik 10000 Lietuvos gyventojų, populiariausių gretose taip pat atsidūrė pažadas geriau mokytis, susirasti antrąją pusę, būti laimingais ar įsimylėti. Kiek rečiau žmonės sau žadėjo mažiau nervintis, daugiau juoktis ir nesikeikti. Tarp pačių keisčiausių lietuvių pasižadėjimų yra ir tokių, kaip nuskristi į mėnulį. 
 
Atsižvelgdamas į populiariausius lietuvių pažadus, RIMI prekybos tinklas taip pat pažada jau nuo šių metų sausio mėnesio savo pirkėjams pasiūlyti daugiau pačios reikalingiausios produkcijos patrauklesnėmis kainomis.
 
„Norėdami savo pirkėjams pasiūlyti geriausiai jų poreikius atitinkančią produkciją, nuolat nagrinėjame jų pirkimo įpročius įvairiais būdais. Vienas iš jų – ši naujų metų pažadų kampanija, kuria siekiame sužinoti prie kokių mūsų pirkėjų norų išsipildymo galėtume prisidėti ir mes“, - sako „Rimi Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Jovita Bagdonaitė.
 
Vieną pagrindinių lietuvių sau duotų pažadų – sulieknėti –  RIMI ketina padėti pildyti jau nuo šio mėnesio, toliau didindama sveikų, ekologiškų maisto produktų įvairovę ir siūlydama ją geresnėmis kainomis. 
 
 
O ką šiems metams pažadate Jūs?
Pasidalinkite pažadu www.aspazadu.lt 

Populiarūs straipsniai