RIMI metų plėtrą užbaigė nauju prekybos centru Mažeikiuose

2013 m. Lapkritis 28 d.
Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ metų plėtrą užbaigė Mažeikiuose – šiandien šiame mieste atidarytas vienas moderniausių Lietuvoje „RIMI Hypermarket“ prekybos centras. Naujoji parduotuvė mažeikiškiams pasiūlys šiam konceptui būdingą erdvumą, platų kasdienių ir šviežių prekių asortimentą, į pirkėjų patogumą orientuotą prekių išdėstymą bei pasižymės išskirtiniais aplinkai draugiškais sprendimais.
 
„Neabejoju, jog Mažeikių gyventojams lankytis naujojoje RIMI parduotuvėje bus vienas malonumas, nes šis prekybos centras yra maksimaliai orientuotas į jų patogumą. Tai padės užtikrinti erdvūs ir platūs takai tarp skyrių, patogus prekių išdėstymas ir platus į pačius įvairiausius pirkėjų poreikius oreintuotas prekių asortimentas bei šviežių produktų pasirinkimas“,- sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Per Dahl.
 
Duris atverianti RIMI parduotuvė Mažeikiuose taip pat pasižymi ir inovatyviais sprendimais – prekybos salėje įrengta energiją taupanti naujo tipo apšvietimo sistema bei pirmą kartą Lietuvoje visoje parduotuvėje pilnai įrengta moderni bei aplinkai draugiška šaldymo sistema. „Rimi Lietuva“ nuo šiol tokią įrangą planuoja diegti ir kituose naujuose bei atnaujinamuose RIMI prekybos centruose.
 
Žemaitijos g. įsikūrusios išskirtinio dizaino „RIMI Hypermarket“ plotas siekia 2600 kv. metrų. Bendrai visas prekybos centras sudaro daugiau nei 4400 kv. metrų ploto. Čia kartu su naująją RIMI duris atvėrė ir daugiau nei 10 specializuotų parduotuvių bei maitinimo įstaigų: pirmasis Mažeikiuose restoranas „La Crepe“, elektronikos tinklo parduotuvė „Euronics“, atsinaujinęs knygynas „Pegasas“, parduotuvė „Skonis ir kvapas“, kt.
 
„Šiuo prekybos centru siekiame Mažeikių miesto gyventojams suteikti ne tik galimybę apsipirkti vienoje moderniausių parduotuvių, bet taip pat pasimėgauti ir kitais malonumais bei pramogomis“, - sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius.   
 
Įrengdama šią parduotuvę „Rimi Lietuva“ taip pat investavo į miesto infrastruktūros sutvarkymą. Mažeikių miesto gyventojai nuo šiol gali naudotis iš naujo nutiestu, apšviestu 0,5 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių taku. Šalia prekybos centro taip pat įrengta nauja autobusų stotelė.
 
Pirkėjų patogumui šalia naujojo RIMI prekybos centro įrengta net 200 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje arčiausiai įėjimo - šeimoms ir neįgaliesiems bei dviračiams skirtos vietos. 
 
Operatyvų ir kokybišką aptarnavimą naujojoje RIMI parduotuvėje užtikrins 80 prekybos centro darbuotojų.
 
Anksčiau naujojo „Rimi Hypermarket“ vietoje veikė tinklui priklausiusi „Supernetto“ parduotuvė. Jos vietoje ir pastatytas 6 kartus už savo pirmtakę didesnis naujasis prekybos centras. 

Populiarūs straipsniai