„Rimi“ mažina pieno produktų kainas

2009 m. Balandis 22 d.
Bendrovė „Rimi Lietuva“ pirmoji iš Lietuvos prekybos centrų mažina pieno produktų kainas. Gaminiai atpigs nuo gegužės pirmosios savaitės visose „Rimi“ parduotuvėse. Pieno produktų kainos „Rimi“ parduotuvėse bus mažinamos nuo 3,2 iki 16,7 procento.
 
Labiausiai pigs sūriai –16,7 proc., kefyro kaina mažinama 11,9 proc., varškės sūrelių – 7,4 proc., varškės – 5,7 proc., grietinės – 5,3 proc., lydytų tepamų sūrelių – 3,2 proc., sviesto – 1,7 procento.
 
„Šiuo metu pieno produktų kainas mažina viena pieno perdirbimo bendrovė. Palaikome šį vietinių pieno perdirbėjų žingsnį ir tikimės, kad tai paskatins lietuviškų pieno produktų vartojimą. Džiaugiamės, kad pirkėjai galės įsigyti produktų pigiau – ilgalaikis kainų mažinimas ir kokybiškų prekių tiekimas už žemesnes kainas nei kituose tinkluose yra vienas iš mūsų prioritetų“, – teigia „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Tony Holmberg.
 
Pasak jo, „Rimi“ pirmoji pradeda kainų mažinimą, bet tikėtina, kad šiuo žingsniu gali pasekti ir kiti prekybos tinklai.
 
„Rimi“ prekybos centrų pardavimai rodo, kad Lietuvoje šiuo metu labai populiarios akcijų metu atpigintos prekės. „Žmonės prekes renkasi pagal jų kainą ir yra linkę įsigyti daugiau prekių akcijų metu, pasirūpindami, kad jų užtektų ilgesniam laikotarpiui“, – teigia T. Holmberg.
 
Pieno produktų kainos kol kas bus mažinamos tik Lietuvoje. Latvijoje ir Estijoje pieno perdirbėjai kol kas tokių pokyčių neplanuojama.
 
 „Rimi“ duomenimis, Lietuvoje iš visų Baltijos šalių pieno produktų suvartojama mažiausiai. Daugiausiai pieno produktų suvartoja estai, o latviai lieka antroje vietoje. Taip pat skiriasi ir klientų skoniai. Estijoje daugiau nuperkama jogurto, ypač didesnėse pakuotėse. Tuo tarpu Lietuvoje populiaresni varškės produktai. Latvijoje yra populiaru pirkti pieno produktų desertus – pudingus, putėsius, jogurtus, želė. Tuo tarpu lietuviai desertams yra labiau įpratę rinktis konditerijos gaminius – pyragus, tortus, pyragaičius.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 64 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 28 „Rimi“ („Supermarket“), 11 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai