„Rimi” mažina kainas dar tūkstančiui prekių

2010 m. Rugsėjis 02 d.
Nuo rugsėjo mėnesio „Rimi Lietuva“ su kitomis „Rimi“ tinklo parduotuvėmis visose Baltijos šalyse mažina kainas dar tūkstančiui populiariausių prekių. Anot „Rimi Lietuva“ marketingo ir viešųjų ryšių vadovo Roberto Liudvinavičiaus, tokį bendrovės žingsnį padiktavo patys klientai. Bendrovė, pradėdama trečią kainodaros  kampanijos „Nauja era“ etapą, savo klientams sudarys sąlygas įsigyti jau net 3000 prekių 8-9 proc. mažesnėmis kainomis nei iki šiol.
 
„Rimi Lietuva“ marketingo ir viešųjų ryšių vadovo teigimu, atsižvelgus į naujausius pirkėjų apsipirkimo įpročių tyrimus ir pirmųjų dviejų „Naujos eros“ etapų metu augusius pardavimus, buvo nuspręsta tęsti pradėtą kainodaros kampaniją, mažinant kainas dar 1000 prekių.
 
„Mūsų naujausi pirkėjų įpročių tyrimo rezultatai rodo, jog per septynis šių metų mėnesius svarbiausios išliko maisto ir bakalėjos prekės, kurios yra perkamos dažniausiai. Atsižvelgę į tai, trečiojo „Naujos eros“ etapo metu šioms prekėms skyrėme dar didesnį dėmesį – jos sudaro 43 proc. viso „Naujos eros” asortimento“, - sako jis.
 
Už mažesnę kainą „Rimi“ pirkėjai jau gali įsigyti beveik visų kategorijų prekių. Nuo šio mėnesio daugiausiai sumažintos pieno ir jo produktų, duonos ir miltų, mėsos gaminių, sūrio, žuvies, kruopų, kavos ir arbatos prekių kainos.
 
R. Liudvinavičiaus teigimu, formuodama naująją kainodarą, „Rimi Lietuva“ visą vasarą kartu su tiekėjais ieškojo galimybių savo pirkėjams pasiūlyti patrauklesnes kainas ir būtiniausius produktus padaryti prieinamus dar didesniam pirkėjų ratui.
 
„Tikimės, jog pirkėjai įvertins naujas kainas ir galimybę pigesnius kasdienius produktus visose „Rimi“ parduotuvėse rinktis iš dar platesnio produktų asortimento nei iki šiol“, - sako „Rimi Lietuva“ marketingo ir viešųjų ryšių vadovas.
 
Pasak jo, tikimasi, kad trečiasis naujosios kainodaros kampanijos „Nauja era“ etapas  pakartos sėkmingus ankstesnius kampanijos rezultatus – mažiausiai 15 proc. išaugusius maisto prekių kategorijos pardavimus.
 
Atpažinti pigesnes prekes pirkėjams visose „Rimi“ parduotuvėse padės specialus, ryškus „Naujos eros“ ženklas. 

Populiarūs straipsniai