RIMI „Maisto bankui“ atiduos paskutinę dieną galiojančius produktus

2014 m. Spalis 01 d.
„Rimi Lietuva“ plečia bendradarbiavimą su labdaros fondu „Maisto bankas“ – nuo šiol paskutinę dieną galiojantys produktai iš 21 „RIMI Hypermarket“ formato parduotuvės visoje Lietuvoje kasdien bus atiduodami „Maisto bankui“. Atiduoti produktai tą pačią dieną pasieks sunkiau gyvenančias šeimas.
 
„Maisto bankui“ RIMI parduotuvės kiekvieną rytą atiduos įvairius pieno produktus, majonezą, konservus, duoną, kruopas, džiovintus riešutus ir vaisius, arbatą, kavą, sultis ir kitus produktus. Atiduotus produktus „Maisto bankas“ tą pačią dieną iki 15 val. paskirstys socialinėms organizacijoms, kurios maitina sunkiau gyvenančius žmones. Griežtų procedūrų pagalba bus užtikrinama, kad produktai tikrai atitektų tiems žmonėms, kuriems reikia paramos.
 
Iš pradžių produktus atiduos 4 didžiausios „RIMI Hypermarket“ parduotuvės Vilniuje ir Kaune, o vėliau palaipsniui prie jų prisijungs likę didieji RIMI prekybos centrai visoje Lietuvoje. Planuojama, kad jau nuo gruodžio mėnesio į bendradarbiavimą su „Maisto banku“ bus įtrauktos visos Lietuvoje esančios „RIMI Hypermarket“ formato parduotuvės.
 
„Savo pirkėjus nuolat kviečiame nelikti abejingus ir, paremiant „Maisto banką“ įvairiais produktais, padėti nepasiturintiems. Todėl mums labai svarbu, kad nuo šiol turėsime dar daugiau galimybių padėti šiems žmonėms – atiduodami produktus, kuriuos kitu atveju tektų utilizuoti, pamaitinsime tūkstančius sunkiai gyvenančių šeimų“, – sako „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė. 
 
„Maisto banko“ komunikacijos ir plėtros vadovas Vaidotas Ilgius skaičiuoja, kad į projektą įtraukus visas „RIMI Hypermarket“ parduotuves, jų paaukojamo maisto užtektų pagaminti apie 12 tūkst. maisto porcijų kasdien.
 
„Žmonių, kuriems reikia paramos, skaičius dažnai viršija mūsų galimybes, be to, svarbu, kad jie gautų įvairaus maisto, todėl socialiai atsakingų įmonių parama mums labai svarbi. Bendradarbiavimas su RIMI padės mums padidinti išdalinamo maisto kiekį ir įvairovę bei pasiekti dar daugiau sunkiai besiverčiančių žmonių. Tikimės, kad ateityje su šiuo tinklu bendradarbiausime ir dar plačiau“, – sako V. Ilgius.
 
„Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalinantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms. 2013 m. „Maisto bankas“ surinko ir nepasiturintiems išdalino 2923 tonas maisto produktų, kurių vertė siekė 14,6 mln. litų.

Populiarūs straipsniai