„Rimi Lietuva" – bedruomeniškiausia metų įmonė

2011 m. Gegužė 05 d.
Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose apdovanotos 13 Lietuvos ir užsienio įmonių, prisidedančių prie socialinės gerovės kūrimo ir neigiamo poveikio aplinkai mažinimo. Pirmą kartą rinkimuose dalyvavusi  „Rimi Lietuva” buvo paskelbta bendruomeniškiausia metų įmone.
 
Užsienio įmonių kategorijoje - UAB Rimi Lietuva" buvo išrinkta Metų bendruomeniškiausia įmone už nuoseklų įsipareigojimą negalios ištiktiems ir partnerystę su smulkiais ūkininkais.
 
„Mes esame labai laimingi ir sujaudinti gavę šį apdovanojimą. Rimi Lietuva sėkmę lėmė kiekvieno kompanijos darbuotojo veikla ir pastangos. Sėkmė ateina per įvairovę, per galimybę pasireikšti skirtingiems žmonės įmonės viduje. Šis apdovanojimas rodo, kad mes einame teisingu keliu. Žadame tai tęsti ir toliau", – sakė „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Christian Wijkstrom.
 
Prezidentas Valdas Adamkus, globojantis Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimus  džiaugėsi, kad Lietuvoje verslo kultūra auga ir atsiranda vis daugiau įmonių, kurios siekia ne tik didesnių pelnų, bet ir mąsto apie aplinkinius bei visuomenės gerovę. 
 
„Gilindamasis į pasaulinę patirtį pastebėjau dėsningumą, kad įmonių ekonominė galia ir požiūris į nematerialiąją gerovę yra glaudžiai susiję. Kuo stipresnius socialinius ryšius  kuria įmonės vadovybė, tuo  saugiau jaučiasi ir  jos darbuotojai bei partneriai. Kuo atsakingiau žvelgiama į rinką, tuo dažniau tokia įmonė veikia ilgai ir  sėkmingai“, - kalbėjo V. Adamkus. 
 
Nugalėtojams apdovanojimai trijų kategorijų įmonių tarpe (Lietuvos didelių įmonių, užsienio kapitalo įmonių bei smulkaus ir vidutinio verslo kategorijoje) buvo įteikti pagal tris nominacijas: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Aplinkosaugos įmonė“ bei „Socialiai atsakinga įmonė “. Taip pat įteikti specialieji ir metų debiuto apdovanojimai.
 
Ant scenos atsiimti apdovanojimų lipo 13-os Lietuvos ir užsienio įmonių atstovai. Juos sveikino Prezidentas Valdas Adamkus, Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas, Aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas bei Ūkio ministras Rimantas Žylius.

Populiarūs straipsniai