„Rimi Lietuva“ tapo „Unicef“ partneriu

2008 m. Lapkritis 14 d.
Artėjant gražiausioms metų šventėms, „Rimi Lietuva“ savo valdomuose prekybos centruose siūlo įsigyti pasaulinės vaikus ginančios organizacijos UNICEF prekes. Tokiu būdu „Rimi Lietuva“ kartu su UNICEF skatins pirkėjus paremti skurstančius pasaulio vaikus. Šiuo metu „Rimi Lietuva“ vienintelis Lietuvos prekybos centrų tinklas, kuriame pirkėjai galės nusipirkti UNICEF produktų. Iki šiol UNICEF produktų buvo galima įsigyti tik užsisakius internetu arba organizacijos atstovybėje Vilniuje.
 
„Palaikome UNICEF veiklos nuostatas, tad labai džiaugiamės prisidėję prie kilnios iniciatyvos, nes visas pelnas, gautas už šiais prekes, yra skiriamas pasaulio vaikams, gyvenantiems ties skurdo riba. Mūsų manymu, UNICEF produktai yra ne tik šilta kalėdinė dovana, bet ir būdas beveik neįdedant pastangų paremti vaikus iš skurstančių šalių. Tikimės, kad mūsų platus prekybos centrų tinklas padės dar aktyviau skleisti gražias idėjas tarp Lietuvos žmonių bei prisidėti prie geresnio mažųjų gyvenimo visame pasaulyje“, – teigia „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Tony Holmberg.
 
Visuose „Rimi Lietuva“ prekybos centruose Lietuvoje buvo įrengti specialūs UNICEF prekių stendai, o „Rimi“ („Supermarket“) ir „Rimi Hypermarket“ formato prekybos centruose pastatyti ir stendai su UNICEF kalėdiniais atvirukais. UNICEF produktų stendai „Rimi Lietuva“ prekybos centruose bus iki pat šių metų gruodžio pabaigos.
 
Prekėmis, pažymėtomis UNICEF ženklu, „Rimi Lietuva“ prekybos centruose prekiaujama nuo šių metų lapkričio pradžios. „Jau dabar UNICEF prekės sulaukia didelio pirkėjų susidomėjimo. Šiuo metu populiariausi tarp mūsų pirkėjų yra UNICEF atvirukai ir atvirlaiškiai, kvepiančios žvakės bei įvairūs vaikų lavinimui skirti žaislai. Esame tikri, kad tėveliai jau pastebėjo ir įvertino edukacinius žaislus – juos pirkdami prisideda prie savo atžalos ugdymo bei padeda visame pasaulyje gyvenantiems vaikams“, – teigia T. Holmberg.
 
„Rimi“ ir UNICEF bendradarbiauja ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. UNICEF atvirukų ir kitų prekių „Rimi“ prekybos centrų pirkėjai gali įsigyti ir Latvijoje bei Estijoje.
 
UNICEF – nešališka ir nediskriminuojanti organizacija, įkurta 1946 m. Visoje organizacijos veikloje prioritetas teikiamas labiausiai nuskriaustiems, kenčiantiems vaikams bei skurdžiausioms šalims. Šiuo metu tai didžiausia ir labiausiai gerbiama vaikų teises ginanti organizacija pasaulyje, dirbanti daugiau nei 150 šalių.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 60 prekybos centrų visoje Lietuvoje: 27 „Rimi“ („Supermarket“), 11 „Rimi Hypermarket“ ir 22 mažų kainų parduotuves „Supernetto".

Populiarūs straipsniai